Fumee

FUMEE je československá značka, ktorá vyrába BIO esenciálne oleje a kvetové vody. 

Milujeme našu prácu. Môžete to vidieť v každom jednom detaile. Všetko čo robíme, reprezentuje náš zmysel pre kvalitu. Od obsahu fľaštičky, obal samotný a v neposlednom rade aj informácie o ňom. Odmenou za to je nám vedieť, že sme niekomu pomohli, že sme niekomu zlepšili deň. 

Prečo to robíme?

Produkty FUMEE prioritne vznikli pre nás, pre naše potreby a rodiny, my sami ich používame dennodenne. Nestačila nám bežne dostupná kvalita a pátrali sme po niečom lepšom. Keďže máme ich účinky odskúšané na sebe, rozhodli sme sa, že by bola veľká škoda nepodeliť sa o túto výnimočnú kvalitu a znalosti spolu s vami. 

Mimoriadna kvalita potvrdená oficiálnymi certifikátmi

Kvalita je alfou a omegou našich produktov. Všetky ingrediencie, či produkty samotné pochádzajú striktne z ekologických poľnohospodárstiev, a musia mať oficiálne certifikáty z EÚ, alebo iných príslušných certifikačných autorít. Snažíme sa vyhľadávať produkty z FIAR TRADE obchodu, zodpovedne a udržateľne získané, ktoré nepoškodzujú biotop, nevykorysťujú obyvateľov. Na tom si zakladáme a trváme. Aby bolo isté, že sa žiadne nežiaduce chemikálie v produkte nenachádzajú, a látka spĺňa chemický profil, prejdú prísnymi testami ako plynová chromatografia, hmotnostná spektroskopia, či mikrobiologický rozbor.