“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Grilujte jedine s foGO!

Ste milovníkom grilovania? Ako lepšie osláviť príchod leta ako rozpáliť gril a stráviť čas vonku s rodinou a priateľmi. Pripravte si hostinu s jedným vysokokvalitným grilom od značky foGO! Značka foGo zaručuje bezchybný, jedinečný gril a ohnisko, takzvane 2 v 1. Odteraz môžete grilovať kdekoľvek budete chcieť. 

 

Pojem grilovanie je spájaný s metódou varenia. Gril je zariadenie určené na varenie, ktoré produkuje dym. Ak si chcete spríjemniť rodinnú, spoločenskú udalosť alebo si chcete jednoducho dobre zamaškrtiť foGO! je partner, ktorý vás rozhodne nesklame. Nie je nad vychutnávanie si špecialít z grilu. Tento originálny slovenský produkt je plne multifunkčný, kvalitný dizajnový gril a domáce ohnisko. Tento ideálny kúsok je vhodný do každej domácnosti, aj na výlety a nezaberie takmer žiadne miesto. 

Všetci si z času na čas radi vychutnáme dobré jedlo v príjemnom prostredí záhrady či na terase. Každý z nás podľahne vôni a chuti čerstvo upečeného mäsa, chrumkavej zeleniny, lahodným a vychladeným nápojom a neopakovateľnej atmosfére, ktorá je súčasťou grilovania. Grilovanie jednoducho patrí k obľúbeným letným aktivitám. 

Zakladatelia značky foGO! čerpali inšpiráciu zo zahraničia, hľadali riešenie a premýšľali nad vytvorením niečoho praktického, skladacieho, prenosného, dizajnového a nadčasového. Zamerali sa na ľudí, ktorí nemajú obrovské terasy ani priestor na uskladnenie veľkých grilov. 

Zdroj: foGO!

 

foGO! nie je gril, ktorý by zaberal veľa miesta. Nemusíte si preto robiť veľkú hlavu s údržbou a odpratávaním. Gril značky foGO! na prvý pohľad zaujme a dopraje vám vďaka svojmu dizajnovému prevedeniu pocit luxusu
nfoGO! je exkluzívny, originálny, slovenský výrobok je vyrábaný slovenskými remeselníkmi. Značka kladie vysoké nároky na kvalitu, ručnú výrobu a konečný vzhľad. Gril disponuje mriežkou, ktorá povrch spĺňa európske normy kvality a je certifikovaný na dotyk s jedlom. Každý výsledný výrobok je podrobený precíznej kontrole. Výrobok je finančne dostupný, preto dajte zbohom výrobkom z Číny. 

Kúzlu grilovania podľahne nejeden muž a milovník dobrého jedla. Ak hľadáte ideálny darček pre vašich blízkych, ktorí radi grilujú, foGO! je tá správna voľba. Takémuto darčeku sa poteší každý, kto má rád kvalitu a dizajnové vychytávky. 

V produktovom portfóliu značky foGO! nájdete aj kvalitné drevené uhlie ocenené viacerými profesionálnymi šefkuchármi. Drevené uhlie a drevené brikety sú zabalené v praktickom balení a pribalené ku každému grilu. Drevené uhlie nesmie chýbať pri žiadnom grilovaní. 

Súčasťou každého balenia je gril, nerezová grilovacia mriežka a prenosná taška. Celú ponuku grilov nájdete u nás lebo grilujte iba foGO! 

 

Máme tu pre Vás tipy na grilovanie

 

Marinovanie cez noc?

nOdloženie marinovaného mäsa počas noci do chladničky je najlepším spôsobom, ako zabezpečiť, aby chute prenikli priamo do mäsa. Ak je mäso príliš pikantné s väčšou pravdepodobnosťou sa spáli alebo vzplanie, čo spôsobí horkú dymovú príchuť.

 

Grilovaná zelenina

nPráve ľudia, ktorí preferujú klasické druhy príloh, radi konzumujú grilovanú zeleninu, ktorá sa vyznačuje svojou špecifickou chuťou. Grilovať je možné skutočne všetko od cibule, cesnaku, papriky, baklažánu, zemiakov, kusy Hokkaida po klasy kukurice. Sladkou bodkou je grilované ovocie, ako napríklad hrušky, jablká a ananás. 

 

Grilované ryby

nPrečo ľudia zabúdajú na ryby? Bojíte sa, že sa vám ryby prilepia na gril? Umiestnite ryby na citróny alebo limetky pred a počas grilovania, aby ste tomu zabránili. Grilovaný pstruh je lahôdkou, ktorá musí patriť na váš stôl. 

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ