“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Mindflow kapsule na zvýšenie sústredenia a výkonu

Niekoľko rokov späť sa partia kamarátov Jakub Chvost, Ján Pop, Ondrej Mrkus a Peter Šulc, ktorý hľadali prípravok na zlepšenie výkonu a ktorý by im pomohol zvládnuť náročnosť štúdia.

 

Nič však nenašli, a tak sa rozhodli že skúsia vyrobiť vlastný produkt. A tak vznikli kapsule na prírodnej báze pod značkou Mindflow, ktoré majú pomáhať so sústredením, produktivitou a lepším spánkom.

Zdroj: Instagram

nHlavnou cieľovou skupinou Mindflow sú samozrejme ľudia z podnikateľského alebo študentského prostredia. Možno neviete ale na českom trhu existuje viacero podobných prípravkou ako je Mindflow, obecne sa nazývajú nootropika. Vďaka klasifikácií ako doplnok stravy nepodliehajú silnej regulácií oproti liečivám.

nAle Jakub Chvost keďže vyštudoval farmáciu na pražskej VŠCHT mal predsa len k tomuto odvetviu bližšie. Na základe svojich vedeckých skúseností sa snaží neustále zlepšovať zloženie jednotlivých kapsúl.

Zdroj: Instagram

nAktuálne Mindflow dnes obsluhuje už tisíce stálych zákazníkov nie len v Čechách ale aj na Slovensku a chystá sa expandovať do ďalších krajín, popri tom chcú tiež rozširovať aj produktovú radu. Nikto z firmy netvrdí že Vám Mindflow prinesie zázraky ale aktuálna spokojnosť zákazníkov s ich produktmi je údajne 86%.

nTreba si uvedomiť že kapsule Mindflow nie sú na všetko. Na začiatku si vystačili s jedným produktom, ale aby si ľudia nemysleli a nevnímali ako akúsi zázračnú pilulku, rozhodli sa zamerať aj na ostatné aspekty aktívneho života, a vznikli nové produkty.
nPopri základnému Mindflow Focus vznikol aj jeho bez kofeínový variant, na dlhodobú podporu funkcií mozgu je Mindflow Advanced Mind, tiež je tu Mindflow Drive, ktorý slúži na zvýšenie pozornosti a bdelosti a preto je vhodný ako doplnok kde sú tieto zmysli kľúčové. A nakoniec je tu niečo aj na alkoholové alebo náročné rána, ktorý odbúrava škodlivé látky Mindflow Hangover.

Zdroj: Instagram

nDo budúcna by sa chceli zamerať na menšie skupiny ľudí, ktorý hľadajú častejší prísun účinných látok a preto je v príprave do budúcna aj akási silnejšia verzia Focusu. Žiadna kapsula však nie je všemohúca a preto základom ich funkčnosti je aby človek dodržiaval pravidla zdravého životného štýlu.

nAko už bolo spomenuté vyššie v Čechách a na Slovensku je podobných produktov viacero. Spomeňme si napríklad Mentis Lab, ktorý má viacero produktov, alebo BRAINMAX, Powerlogy Brain Focus, Wefood Focus alebo Madmonq. 

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ