“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

NoA a Fusakle spojili sily v limitovanej edícií

Značka Noa! , ktorá je vo svojom príbehu ešte len na začiatku sa spojila so zabehnutou značkou ponožiek Fusakle a vytvorili limitovanú edíciu ponožiek a vreckoviek v objeme 110 kusov. 

 

Noa!
nJe mladá značka dvoch Sloveniek, vyrábajúca bavlnené vreckovky. Rozhodli sa posunúť dizajn vreckoviek na iný level lebo samé vnímali že celé roky sa to nikam nepohlo. Dané vreckovky vyrábajú aj na zákazku podľa presného zadanie klienta. Treba spomenúť aj že značka Noa! v roku 2020 Národnú cenu za dizajn a to pri naozaj nabitej konkurencií 469 projektov.

Zdroj: fusakle.sk

 

Fusakle
nZnačka ponožiek, ktoré pozná skoro každý v Česku a na Slovensku. Sú vyrobené z 90% bavlny, 8% polyamidu a 2% elasténu. Snažia sa ukázať ľudom že môžete byť iný a vybočiť z davu. Tiež na začiatku bol nápad aby sa nadviazalo na zašlú slávu slovenského textilného priemyslu, aby vznikla domáca Slovenská značka ponožiek.

Zdroj: fusakle.sk

 

Fusakle sú originálna československá značka, ktorá rada vyhľadáva lokálne spolupráce. Tentokrát sa spojila s nováčikom na slovenskom trhu a to značkou Noa!, ktorá vyrába originálne bavlnené vreckovky a s ktorou sme robili rozhovor. Klasické látkové vreckovky sú už v dnešnej dobe vzácnosť a nedostatkový tovar. Práve preto začali v Noa! s vlastnou výrobou dizajnových vreckoviek, ktoré plnohodnotne nahradia klasické papierové a navyše vyzerajú úplne štýlovo a šetria prírodu, pretože nie sú na jedno použitie. Preto sa im Noa! zapáčila a vytvorili limitku 110 štýlových plechoviek, kde nájdete špeciálny dizajn pre dámy na fusakliach a vreckovke. Každá plechovka teda obsahuje jeden pár ponožiek a jednu vreckovku. Je možné si vybrať z dvoch veľkostí. Dizajn vychádza z prvkov a farieb 80tich rokov, ktoré sú práve "in".

Táto limitka je dostupná len na troch miestach v Bratislave, a to v našich showroomoch v Auparku, Avione a Bory, alebo na webe Fusakle alebo Noa!.

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ