“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Odhaľte svoj športový potenciál či náchylnosť na choroby pomocou genetického testu od DNA ERA

V ľudskej DNA sa ukrýva množstvo informácií. Ak by ste chceli vedieť, čo o vás prezradí práve tá vaša, vašu zvedavosť uspokojí DNA ERA. Testy zamerané na rôzne oblasti si môžete objednať z pohodlia domova. 

DNA ERA — spoznajte svoje genetické predispozície.
nPoslaním spoločnosti DNA ERA je pomôcť každému, kto chce odhaliť svoje predispozície spojené so športovým výkonom, výživou alebo zdravým. Vďaka analýze DNA môžete využívať všetky vedecké poznatky v tejto oblasti vo svoj prospech. Zistené fakty vám pomôžu k aktívnejšiemu a zdravšiemu životnému štýlu.

Zdroj: DNA ERA

 
Najnovšie poznatky v oblasti genetiky.
DNA ERA sleduje aktuálne výskumy a poznatky v oblasti genetiky, ktoré využíva vo svojich analýzach. Interpretácia prebieha pomocou špeciálneho softvéru vyvinutého spoločnosťou. Zameriava sa na skúmanie predispozícií v oblastiach, ktoré sú súčasťou ponúkaných testov. V tíme spoločnosti pracujú genetici, dátoví analytici, lekári, športoví tréneri a nutriční experti.

 
Ako to celé prebieha? 
nV odberovej sade, ktorú každý zákazník dostane, sa nachádza odberová skúmavka od kanadskej spoločnosti DNA Genotek Inc. Prijatej vzorke je pridelený jedinečný ID kód, ktorý zabezpečuje jej anonymné spracovanie. Takto označená putuje do certifikovaného laboratória. Dáta z analýzy vzorky sú následne spracované do výsledkov a každému zákazníkovi sú k dispozícii na jeho účte na webe DNA ERA. 

Prečo DNA test? 
nDNA ERA sa zameriava na analýzy DNA, ktoré vám prezradia rôzne informácie o vašich genetických predispozíciách. Chceli by ste vedieť, aký je váš športový potenciál? Alebo reakcia vášho organizmu na rôzne liečivá? DNA test môžete využiť na ochranu vášho zdravia aj plánovanie rodiny. Chceli by ste znížiť svoju hmotnosť? DNA test vám prezradí, ako genetické predispozície ovplyvňujú fungovanie vášho tela a metabolizmus
nStačí si vytvoriť objednávku, vykonať ster z ústnej dutiny a zaslať skúmavku na adresu spoločnosti. Vaša DNA analýza bude vyhotovená do 5 týždňov. 

Zdroj: DNA ERA

Bezpečnosť vašich dát.
nObávate sa o bezpečnosť vašich údajov? Alebo vás zaujíma, čo sa stane s odobratou vzorkou? Citlivé osobné dáta sú spracovávané s dôrazom na anonymitu každého zákazníka. Preto sa každej vzorke prideľuje unikátny čiarový kód a ďalej je spracovávaná pod týmto kódom. Každý zamestnanec dostane len informácie, ktoré sú nevyhnutné k vypracovaniu analýzy. DNA ERA sa zároveň zaväzuje neposkytovať údaje tretím stranám. Zákaznícky účet každého používateľa je overovaný dvojstupňovým overením a vyžaduje sa nastavenie silného hesla. Váš účet bude na vašu žiadosť okamžite zmazaný z databázy. Biologická vzorka, ktorú ste poskytli na spracovanie, bude zničená do 14 dní. Do 30 dní budú zmazané aj všetky dáta, ktoré z nej boli získané v laboratóriu.  

 

Považujeme tento Startup za naozaj zaujímavý, nakoľko vďaka takémuto testu viete prispôsobyť svoj život, tak aby bol kvalitnejší, lepší a v niektorých prípadoch aj dlhší.

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ