“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Ponožkotopánky dobíjajú svet

Firma Skinners, ktorej majiteľom je Petr Procházka začala svoj príbeh náhodou keď Petr vyrobil prvý prototyp ponožkových topánok pre svojho kamaráta, ktorý si poranil nohu a nemohol chodiť v klasickej obuvi.

nA tak vznikol nápad na biznis s ponožko topánkami o ktorý bol naozaj záujem a už v roku 2016 išlo Skinners na Kickstarter so svojou prvou kampaňou kde sa im podarilo vybrať úžasných 654 557 dolárov.

Zdroj: Skinners

nPočas nasledujúcich rokov sa starali o svojich zákazníkov, ktorý boli zo všetkých kútov sveta a snažili sa ich počúvať. A následne reflektovali s ďalšou kampaňou tiež cez Kickstarter aby posunuli svoj produkt v pred a vyrobili tak verziu Skinners 2.0 . 
nTáto kampaň skončila pre Skinners znova nečakane úžasne keď si stanovili cieľ 40 000 dolárov. Ešte neprešlo ani 6 hodín a táto méta bola splnená a vo firme dúfali že by mohli skončiť minimálne, tak ako vo svojej prvej kampani na hranici 654 tisíc. Ale aj táto čiastka bola prekonaná a nakoniec sa im podarilo vybrať 1 096 297 dolárov.

Zdroj: Skinners

nPo skončení kampane na Kickstarter presunuli kampaň na Indiegogo aby si ľudia mohli stále doobjednať ich produkt. A tam sa im podarilo vybrať ešte väčšiu sumu a to 1 029 627 EUR. S takýmto úspechom asi nepočítali ani v samotnom Skinners a určite sa poriadne oslavovalo. Aktuálne by sa mali doručovať všetky zásielky z týchto kampaní v priebehu mesiacov január až marec.

Zdroj: Skinners

nSkinners pôsobí na niekoľkých kontinentov v 22 krajinách a obhospodaruje niekoľko tisíc zákazníkov, veď len zo spomenutých kampaní si Skinners 2.0 objednalo cez 29 tisíc zákazníkov po celom svete. Už toto číslo ukazuje aký potenciál má táto Česká značka.

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ