“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Prírodná kyslíková kozmetika Oxy Addict

Sila prírody a kyslíka spojené do kozmetických výrobkov — to je slovenská značka Oxy Addict. Ako sa začal jej príbeh, prečo má taký veľký úspech u zákazníčok a kto vlastne za touto značkou stojí?

 
Jediná kozmetika s vodnou kyslíkovou zložkou
nOxy Addict je jediná značka kozmetiky so zapatentovanou vodnou kyslíkovou zložkou. Vďaka nej a v kombinácii z ďalšími prírodnými látkami upokojí podráždenie, zahojí, účinne hydratuje, vyživí a pomáha vyhladzovať vrásky. Prírodná kozmetika Oxy Addict je vhodná pre mužov a ženy v každom veku. Jej špeciálne zloženie ju predurčuje aj na použitie na zrelú pleť, ktorá potrebuje obnoviť pružnosť a zjednotiť tón. 

Príbeh Oxy Addict
nZnačka Oxy Addict začala svoj príbeh počas rozhovorov dvoch podnikateliek: Ing. Martiny Dudovej, PhD. a Julianny Hložek Grmannovej. Obe sú profesionálkami vo svojej oblasti. Chemička Ing. Martina Dudová, PhD. založila už ako študentka doktorandského štúdia kozmetickú značku Navia. Do vývoja kozmetiky Oxy Addict priniesla svoje poznatky z oblasti výroby prírodnej kozmetiky s obsahom účinných látok. 
nJulianna Hložek Grmannová sa rozhodla pre využitie kyslíka v kozmetike po prekonaní onkologického ochorenia, pri liečbe ktorého jej pomohla kyslíková terapia. Priaznivé účinky kyslíka preto prináša aj iným. 
nOd nápadu k jeho realizácii viedla dlhá cesta tvorby zloženia produktov, ich testovania a skúšania. Výsledkom je kozmetika obohatená o zastabilizovaný kyslík a kvalitné zložky, ktoré pleti dodajú potrebnú výživu. Silu aktívneho kyslíka a jeho pôsobenia na pleť si dnes preto môže užívať každý. A to bez toho, aby musel pravidelne navštevovať salóny krásy. 

Nemôže kyslík vyprchať? 
nNajviac času a energie pri vývoji vyžadoval výber najvhodnejšieho obalu. Vytrvalosť nakoniec priniesla svoje ovocie. Všetky Oxy Addict produkty sú balené do airless obalu, ktorý 12 x koncentrovaný kyslík dokáže udržať zastabilizovaný aj počas každodenného používania. 

Starostlivo vybrané prírodné zložky.
nProdukty Oxy Addict obsahujú len rastlinné zložky a sú vhodné aj pre vegánov. Táto značka poteší aj tých, ktorým záleží na tom, aby kozmetické prípravky, ktoré používajú, neboli testované na zvieratách.
nV jednotlivých prípravkoch nájdete výťažky z brezovej kôry, opuncie mexickej, kvetov sedmokrásky, plamatky zelenej, rastlinné oleje z uhorkových semien či mandlí. Krásnu vôňu, ale aj liečivé účinky na pleť, im dodávajú esenciálne oleje. 

Ručná výroba 
nKozmetika Oxy Addict je vyrábaná ručne. Môžete sa tiež spoľahnúť na to, že každý produkt prejde dôkladnou kontrolou kvality. V sortimente nájdete pleťové krémy a vody aj pleťové masky. K dispozícii sú tiež darčekové a cestovné sady kozmetiky. Zabalené do recyklovateľných obalov prispievajú k šetreniu surovín a k ochrane našej planéty pred ďalším znečisťovaním.

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ