“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Prvá slovenská aplikácia pre nevesty

Prvá svadobná aplikácia pre nevesty, Príbeh svadby, s ktorou si ľahko všetko naplánujete bez pomoci druhých. Bezplatná aplikácia, kde nezabudnete na žiadnu úlohu. Súčasťou plánovania je aj rozpočet, kategória hostí a široký výber profesionálov. Od kaderníka, cez vizážistku, fotografa, svadobný salón a mnohých ďalších.

 

Kedy sa zrodila prvá myšlienka nápadu na aplikáciu pre nevesty?

Prvotná myšlienka aplikácie na plánovanie svadby sa zrodila v hlave jednej zo zakladateľov – Natálie, v roku 2016 v jednom parku v Žiline. V súkromí sme si ju nazvali ako „Koordinátorka do vrecka“. Vtedy sa začala formovať predstava, čo by v aplikácii snúbenci mali nájsť. Zoznam hostí, rozpočet aj množstvo úloh, vďaka ktorým si budú môcť svojpomocne naplánovať svadbu. Vedeli sme, že chceme posunúť svadby o level vyššie a preto sme vytvorili aj svadobný portál overených, svadobných profesionálov.

 

Kto stojí za značkou? 

Pevnými piliermi vo firme sú Natália, ktorá je milovníčka sociálnych sietí, na ktorých pravidelne prinášame inšpiráciu a rady budúcim nevestám. Sociálne siete sú jedným z našich najsilnejších komunikačných kanálov a práve vďaka tomu vieme nasmerovať aj svadobných profesionálov s komunikáciou na sociálnych sieťach aj ich prezentáciou. Adriána, ktorá sa stará o celkovú evidenciu našich partnerov aj o náš svadobný blog pre snúbencov, kde tiež nájdu množstvo tipov či rád pre plánovanie svadby. A Viktor je prvou osobou, s ktorou je v kontakte náš potencionálny klient, stará sa o celkový chod obchodu vo firme a je prínosom vo viacerých odvetviach, napr. aj pri skvalitňovaní služieb pre klientov či budúce nevesty.

Zdroj: Príbeh svadby

 

Bolo ťažké nájsť vývojára pre aplikáciu alebo ste si ju robili svojpomocne?

Nájsť správneho vývojára bola jedna z najväčších výziev, keďže sme nechceli poľaviť z našich nárokov. Našim cieľom je, aby sa s APP-kou plánovalo skutočne kdekoľvek a kedykoľvek, aby bola jednoduchá a dokázala priniesť čo najviac odpovedí na otázky, ktorých počas plánovania svadby nie je málo.

 

Aký je váš cieľ, kam by ste chceli projekt Príbeh svadby posunúť do budúcna?

Do budúcna by sme radi priniesli nové funkcie aplikácie, ďalej tvorili kreatívny obsah, ktorý nielen inšpiruje a pomáha budúcim nevestám, ale aj ukáže aké možnosti na svadbu snúbenci v dnešnej, modernej dobe majú. Radi by sme rozšírili základňu našich užívateľov a sledovateliek, pretože skutočne veríme, že s aplikáciou Príbeh svadby si dokáže naplánovať svadbu naozaj každý.

 

Máte zákazníčky len zo Slovenska alebo z Čiech?

Podľa našich štatistík sa APP-ka sťahuje nielen na Slovensku a Česku ale aj UK, Holandsko či Nemecko.

 

Premýšľate napríklad do budúcna sa rozšíriť do Čiech?

Vieme, že naša aplikácia je veľká pomoc a v budúcnosti by sme radi pomohli s plánovaním svadby aj českým nevestám.

 

Pochvaľujú si nevesty aplikáciu a koľko cca užívateliek máte?

Momentálne máme cez 6000 užívateliek APP-ky Príbeh svadby a chodia nám veľmi pozitívne ohlasy. Aplikácia je veľmi intuitívna a pravidelne sledujeme čo by sme mohli ešte pridať, aby dokázala pomôcť každej budúcej nevesty či ženíchovi.

 

Máte nejaké novinky, na ktoré sa nevesty môžu tešiť v roku 2023?

Pravidelne aplikáciu aktualizujeme a dopĺňame nové funkcie. Budúce nevesty sa môžu tešiť na novú verziu s novými úlohami aj funkciami, ktoré sú momentálne v štádiu testovania, a však detaily si ešte chvíľu necháme pre seba ????.

 

 

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ