“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Radi by sme Vám predstavili jedlo budúcnosti, Intelligent Food

Český produkt Intelligent Food predstavuje nový spôsob inteligentného stravovania, ktorý je časovo a finančne dostupný, ako aj neporovnateľne rýchlejší a zdravší, než akýkoľvek fast food. Produkt je vyrobeny na SR a ide o cenovo najdostupnejšie zdravé jedlo.

nMarian Gentl, zakladateľ značky sa rozhodol nájsť spôsob ako ušetriť čas spojený s prípravou jedla bez kompromisu v kvalite. Intelligent Food vzniklo z nutnosti vyriešiť životný štýl zakladateľa značky. 
n„Inteligentný spôsob stravovania mi priniesol viac spokojnosti, času a energie. Som aktívny typ človeka, ktorý nevie byť nečinný. Aktívne športujem, chodím do posilňovne. Kedysi som navyše trénoval niekoľko športov, cestoval som a popri štúdiu vysokej školy som mal dve zamestnania. Nedostatočnou komoditou bol pre mňa čas, a každodenná príprava jedla bola pre mňa náročná,“ uvádza Marian Gentl. 

nZakladateľ firmy sa venoval štúdiu zdravej výživy a fungovaniu tela. Okrem samoštúdia, študoval zdravú výživu na vysokej škole a navštevoval odborné kurzy. Vo voľnom čase sa stretával s odborníkmi na potraviny a ich výrobu, ako aj s lekármi. Spoznával nové kultúry a snažil sa nájsť riešenie, ktoré by mu zjednodušilo kvalitnú stravu a životný štýl. Čas prípravy jedla bolo nutné skrátiť. Riešením bolo nájsť jedlo, ktoré by bolo ľahko vstrebateľné, skladné a kedykoľvek k dispozícii. Majiteľ značky predtým než dospel k jedlu, ktoré je perfektne vyvážené, zdravé, skladné aj rýchle na prípravu, všetko testoval priamo na sebe. Väčšina použitých surovín bola v práškovej forme alebo sa jedlo skladalo z niekoľkých častí, ktoré si dopredu pripravil. Išlo o akýsi typ krabičkového jedla, s tým rozdielom, že trvanlivosť bola dlhšia a jedlo bolo možné upraviť na viacero spôsobov. 

Zdroj: Inteligent Food

nMajiteľ značky Intelligent Food si premyslel svoje každodenné stravovacie návyky, ktoré následne chceli využívať aj  ľudia z jeho okolia. Zistil, že tento produkt môže pomáhať všetkým.  
nInteligentné jedlo je bohaté na BIO a RAW suroviny. Tvorí ho šesť kvalitných rastlinných bielkovín a obsahuje všetky dôležité vitamíny a minerály. Obsahuje ovos, izolát sójovej bielkoviny, maltodextrín, BIO kokos, slnečnicový olej, palatinosa, repkový olej, BIO za studena lisovaný kokosový olej, BIO hrachový proteín, RAW ryžový proteín, sójový lecitín, arabskú gumu, BIO RAW soľ, lahôdkové droždie, BIO konopný proteín, BIO RAW mandľový proteín, mladý zelený jačmeň, arómu, sukralózu, RAW koreň maca.
nIntelligent Food je chutné a vyvážené jedlo pripravené zo skvelých a najmä zdravých surovín. Tento typ jedla nie je ľahké vytvoriť. Väčšine firiem nezáleží na samotnej chuti ako na číslach o zložení, ktoré majú zapísané v tabuľkách. Intelligent Food si potrpí na kvalitu a chuť. Produkt vznikol z potreby mať niečo dobré, a zároveň zdravé pre seba.

nIntelligent Food je kompletné jedlo, ktoré odľahčuje trávenie a dodáva telu okrem základných stavebných prvkov, aj veľké množstvo látok. Tieto prvky a látky pomáhajú telu získať rovnováhu a skutočnú energiu. Vaša imunita sa posilní, ak budete jesť inteligentne a prirodzene. Intelligent Food dodá vášmu telu energiu aj počas najnáročnejších dní. Hlavnou výhodou Inteligentného jedla je jeho sýtosť a poctivosť. Tento český produkt je 100% rastlinnej výroby a jeho chuť je prírodná a lahodná.  Výrobok je vhodný pre vegánov, pretože neobsahuje žiadne suroviny živočíšneho pôvodu. Ide o najlepšie hodnotený produkt v porovnaní „kvalita a nízka cena“. Produkt má mnoho zdravotných benefitov a neobsahuje laktózu, lepok, palmový olej, rafinovaný cukor, nie sú v ňom umelo pridané syntetické vitamíny, arómy, konzervanty, ani mliečne proteíny a okrem iného je šetrný voči planéte.

Chudnúť s Inteligentným jedlom je možné.

 

Všetko záleží na správnom dávkovaní. Pri chudnutí je dôležité myslieť na kaloricky deficit, čo znamená, že konzumovaný energetický príjem musí byť nižší, než energetický výdaj. Inými slovami, telo musí spáliť viac kalórií, než zjete.

Čo Vám ponúka Intelligent Food?  

 

Značka Vám ponúka lepšie zdravie vo všetkých smeroch, viac času na vaše záľuby, nižšiu spotrebu a vyššiu kvalitu, vylepšenie postavy bez hladovania, nastavenie tela a imunity pre správne fungovanie. Medzi hlavné výhody patrí ľahké dávkovanie a označenie kalórii prostredníctvom nutričných etikiet. 

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ