“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

SNOPEK BIOKOZMETIKA, prvá česká RAW značka, ktorú musíte spoznať.

Príbeh malej rodinnej firmy SNOPER BIOKOZMETIKA sa začal v 2016 v podhorí Jeseníkov. Prvá česká RAW biokozmetika je vyrábaná s láskou a ponúka každému možnosť objaviť silu prírody. 
nFirmu založila Andrea Snopková spoločne so sestrou Alexandrou Klusák Snopkovou a otcom Alexandrom Snopkom.

 

“Nápad mojej mladšej dcéry ma nadchol natoľko, že som sa rozhodol ponúknuť svoje rady v podnikaní a pomohol tak vybudovať rodinnú firmu. Maximálne sa stotožňujem s filozofiou a kvalitou našich výrobkov, a preto som firme prepožičal rodinné priezvisko. V našej spoločnosti, mám na starosti všetky obchodné záležitosti a technickú stránku výroby, ako je napríklad výber strojov, zariadení. Dohliadam tiež na to, aby sme nikdy nepoľavili zo svojich zásad a dodávali zákazníkom výrobky prémiovej kvality. Poctivosť a zásadovosť sú hodnotami, ktoré vyznávam celý svoj život," popisuje príbeh vzniku značky a jej filozofiu Alexander Snopek, zakladateľ spoločnosti SNOPEK BIOKOZMETIKA.

Zdroj: Snopek

 

Dlhoročné problémy s pleťou, ktoré trápili zakladateľku firmy Andreu Snopkovú stáli na počiatku vzniku firmy SNOPER Biokozmetika. Andreu, ktorú od detstva trápilo akné sa rozhodla, že sa o svoju senzitívnu pleť, ktorá reaguje na bežné produkty začervenaním a masívnym výskytom akné, predovšetkým na tvári, postará po svojom. Jej záujem o zložky, z ktorých sa kozmetika vyrába vzrástol. 
nRozhodla sa vytvoriť vlastné produkty, ktoré jej budú šité na mieru. Skúmanie a objavovanie jednotlivých zložiek trvalo osem rokov, ale nakoniec sa výsledok dostavil. Jej pleť sa postupne prečisťovala, upokojila a bola na prvý pohľad zdravšia. 

„Ahoj, volám sa Andrea a bol to práve môj nápad, ktorý viedol k založeniu biokozmetiky SNOPEK. Dlhé roky som hľadala kozmetiku, ktorá by vyhovovala mojej precitlivenej pleti, no žiadnu som nenašla. A tak som si ju vyrobila sama. Moje „skúmanie“ trvalo osem rokov, ale ako vyštudovaný chemický inžinier som na to mala všetky predpoklady. Som človek cieľavedomý a empatický, tak som si povedala, že môžem pomôcť aj iným s podobnými problémami. Pre mňa osobne je SNOPEK Biokozmetika snúbenie prvotriednej kvality a čistoty. Kozmetika, ktorá pomáha našim zákazníkom cítiť sa krásne. Som hrdá na to, že svojou prácou na vývoji a výrobe produktov môžem tento pocit ostatným poskytovať. Okrem toho vediem aj zákaznícky servis, dohliadam na chod firmy a dodržiavanie potrebnej legislatívy. Navonok ma možno ľudia vnímajú ako podnikateľku a zakladateľku našej značky, avšak v súkromí som jednoducho Andrea. Priateľská, citlivá a energická.”  Milujem prírodu a najčastejšie ma sprevádza moja psia slečna Emka, ktorá má energiu na rozdávanie,“ hovorí s úsmevom na tvári Andrea Snopková, zakladateľka spoločnosti SNOPEK KOZMETIKA. 

Zdroj: Snopek

 

Firma BioSnopek vyrába svoje produkty bez použitia vysokých teplôt, teda šetrne k ingredienciám, ktoré si tak zachovajú maximum svojich živín, vitamínov, antioxidantov a esenciálnych mastných kyselín, a preto sa značka označuje za prvú RAW BIO kozmetiku. Produkty značky SNOPEK Biokozmetika ocení každý pre ich prémiovú a RAW kvalitu surovín. Celková kvalita biokozmetických produktov značky BioSnopek je odrazom skúseností a šetrného procesu výroby. Produkty sú listované za studena, sú 100% vegetariánske a 90% vegánske suroviny nie sú testované na zvieratách, sú vyrábané z obnoviteľných zdrojov, a v neposlednom rade sú pripravené  zo 100% prírodných surovín. Preto sú vhodné pre všetky vekové kategórie, ako aj pre tehotné ženy a deti. Alergici, ako aj ľudia s problematickou alebo citlivou pleťou si taktiež prídu na svoje. 

Biokozmetika má okrem prémiovej kvality vysokú funkčnosť. Je rýchlo a ľahko vstrebateľná. Vďaka kvalitným prírodným zložkám pokožka dostáva, čo potrebuje. Každá pleť je iná a potrebuje inú starostlivosť. Produkty značky SNOPEK Biokozmetika ošetria a zjemnia poškodenú pleť a dodajú pleti jemnosť a zdravý, žiarivý efekt. Produkty vyživujú pleť a pomáhajú jej v boji proti známkam starnutia, ako aj s regeneráciou pleti. Existujú rôzne prírodné oleje, maslá a vosky s obsahom vitamínov, antioxidantov a esenciálnych mastných kyselín. 

Zdroj: Snopek

 

Príroda je pre značku SNOPEK Biokozmetika alfou a omegou. Produkty sú vyrábané bez akýchkoľvek parabénov, farbív a minerálnych olejov. Použitými ingredienciami 
nsú len prírodné oleje, esenciálne oleje, maslá a prírodné vosky. Všetky potrebné suroviny značka získava z obnoviteľných zdrojov, nikdy nepoužíva ingrediencie z rastlín, ktoré patria medzi ohrozené druhy. Suroviny sú starostlivo vyberané 
na sú prírodného a organického pôvodu. Produkty sú biologicky rozložiteľné.

“Keď mi bol prvýkrát predstavený nápad založiť firmu, bola som za všetkými desiatimi. Obdivujem moju sestru a som na ňu pyšná, pretože jej produkty pomáhajú ďalším ľuďom. Moje miesto vo firme je v sfére marketingovej podpory.  Starám sa o celkovú vizualizáciu, sociálne siete a fotenie produktov. Keby som mala popísať svoju povahu, povedala by som, že som človek, ktorý má neustále hlavu plnú nápadov, ktoré sa snažia dennodenne zrealizovať,“ hovorí o sebe Alexandra Snopková.

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ