“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Spoločenská terapia vám otvorí dvere plné zábavy a spoznávania sa

Ako už vychádza z názvu, ide o kartovú hru, ktorá ma terapeutický podtón.

Spoločenská terapia obsahuje 240 kariet, ktoré sú rozdelené do 4 kategórií, z ktorých až 120 je kategória TERAPIA, vďaka ktorej môžete zažiť u vás doma malé terapeutické sedenie. Vaša hra bude ďalej obohatená o kategóriou ROZBUŠKA, ktorá obsahuje otázky, ktoré veľa krát vedú k búrlivej debate. Určite vás neminie ani kategória ÁNO/NIE, pre ktorú je typické rýchle kolo otázok, na ktoré odpovedáte jednoslovne áno alebo nie a nakoniec populárna kategória ZÁBAVA, pri ktorej vás čakajú zábavné otázky, pri ktorých len ťažko zadržíte smiech. 

Zdroj: Instagram

 

Hlavnou úlohou hry Spoločenská terapia je dopomôcť hráčom sa o sebe navzájom dozvedieť informácie, ktoré o sebe neviete a tak získať dôležité poznatky na upevnenie vzťahov. Špeciálne karty vám pomôžu túto atmosféru uvoľniť a spraviť túto hru ešte zábavnejšou. 
nKeďže je naša hra konzultovaná s profesionálnym terapeutom, môžete si byť istý, že otázky sú tvorené tak, aby ste cítili, že vaše odpovede vám dávajú úplne iný význam a to len vďaka tomu, že ste konečne dostali DOBRE položenú otázku. Pretože len tak viete dostať skutočne dobrú odpoveď. Pýtať sa je dôležité, žijeme v dobe kde sme zahľadený do vlastných problémov a zabúdame sa starať o svoju psychohygienu, vďaka ktorej by sme problémy vedeli zvládať o niečo lepšie. 

Zdroj: Instagram

Zdroj: Instagram

 

Kartová hra Spoločenská terapia a jej priorita

nPrioritou spoločenskej terapie je teda zlepšiť komunikáciu hráčov, ale nie násilnou formou ťažkých a nepríjemných otázok. Zvolili sme formu, ktorá je príjemná, zábavná, veľa sa pri hre nasmejete, ale dokážete aj vypustiť slzy a tak dostanete zo seba von pocity, ktoré vás trápia a možno o tom ani neviete. Naša hra dokáže rozprúdiť dlho rozsiahle debaty, ktoré o vás prezradia hráčom informácie, ktoré o vás netušili a tak vás budú vedieť v budúcnosti lepšie pochopiť. Budete si všetci vzájomne bližší, veď to je práve to, čo v dnešnej situácií ľudia potrebujú. Potrebujú cítiť, že ich druhý ľudia chápu, že v tom nie sú sami, že sa majú s kým porozprávať aj o ťažkých témach, ale i o svojich pocitoch a problémoch, ktoré vďaka našej hre odokryjete a získate tak veľkú úľavu. Ak by ste si ju chceli zakúpiť môžete tak spraviť na našom Made in shope.

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ