“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Spoznajte nespoznané s mobilnou aplikáciou Placehunter

Cestujete naprieč Slovenskom, Českom alebo Rakúskom? S mobilnou aplikáciou Placehunter spoznajte miesta, kde ste neboli. Objavte tie najkrajšie a najzaujímavejšie miesta, o ktorých ste možno ani nevedeli, že existujú. 

Slovensko, Česko a Rakúsko sú krásne krajiny s bohatou kultúrou, históriou a navyše aj krásnou prírodou. Placehunter je mobilná aplikácia, ktorá je určená na vyhľadávanie a objavovanie tých najlepších výletov doma i v zahraničí. Tento mobilný cestovateľský sprievodca vás prevedie naprieč krajinou, ktorú plánujete spoznať a precestovať. Niekedy sa tie najkrajšie miesta skrývajú len kúsok od vášho domu.

Zdroj: Placehunter

„Milujeme cestovanie nadovšetko. Zakladateľka Eliška Hudcová je nadšená horolezkyňa a obdivovateľka modernej architektúry, takže vytvorila obsah. Zakladateľ Jaroslav Janouš zase vie robiť aplikácie, a tak vznikol Placehunter,“ uvádzajú zakladatelia mobilnej aplikácie na svojej platforme.

Zakladatelia aplikácie Placehunter preskúmali množstvo miest a pozbierali z nich fotografie. Eliška a Jaroslav sa rozhodli pomôcť ľuďom s výberom destinácie. „Vieme ako je časovo náročné nájsť to pravé miesto na výlet a zároveň ako málo času na výlety vlastne ľudia majú,“ uviedli zakladatelia.

Už viac nemusíte tráviť dlhé hodiny a hodiny času pri hľadaní destinácie. Vďaka Placehunteru máte okamžite jasno kam chcete ísť, kde si chcete oddýchnuť alebo kde chcete načerpať silu a energiu. S mobilnou aplikáciou Placehunter ušetríte množstvo času. Aplikáciu je možné využívať v dvoch verziách. Bezplatná verzia vyhľadá používateľovi 20 plnohodnotných výletov. Platená verzia disponuje až 150 miestami s kompletnými informáciami a fotografiami. Pravidelne sa v aplikácii zobrazujú nové miesta kam môžete vycestovať na výlet. Netreba sa báť, že vám miesta zmiznú.

Čo nám aplikácia Placehunter ponúka? 

Aplikácia Placehunter má v svojej ponuke zoznam výletov, detailné informácie, ako aj mapu pre lepší prehľad. V sekcii „Zoznam výletov“ nechýba funkcia určená na vyhľadávanie. Miesta, ktoré by ste chceli navštíviť nájdete v zozname alebo priamo na mape. Sekcia je rozdelená do troch kategórii. V prípade, že ste sa rozhodli navštíviť nejaké miesto, v aplikácii Placehunter nájdete podrobný popis, GPS súradnice, fotografie a mnoho ďalšieho. Keď sa už rozhodnete cestovať v aplikácii Placehunter nájdete mapu so všetkými miestami, ktoré sa nachádzajú len kúsok od vás.

Zdroj: Placehunter

„Koniec nezaujímavým výletom a zdĺhavému hľadaniu, kam vyraziť. V Placehunteri nájdeš len tie najlepšie výlety, s ktorými už nešliapneš vedľa. Každý výlet sme starostlivo vybrali, osobne navštívili a nafotili. Placehunter je jediná mobilná aplikácia, ktorú budeš na svojich výletoch potrebovať,“ zakladatelia Placehunter.

Na sociálnej sieti Youtube, zakladatelia aplikácie Placehunter uverejňujú taktiež množstvo tipov a rád, ktoré vám môžu pomôcť ak sa rozhodnete cestovať. Okrem iného na Youtube kanály publikujú aj vlogy zo svojich poznávacích ciest.

Aplikácia Placehunter je dostupná pre všetky zariadenia iOS a Android. K stiahnutiu je dostupná v App Store a Google Play. Ak chcete potešiť seba alebo niekoho blízkeho na stránke.

https://placehunter.app/darkove-balicky/ si môžete zakúpiť limitované Placehunter balíčky.

Hľadáte jedinečné miesta? Radi cestujete za dobrodružstvom? Potom aplikácia Placehunter je rozhodne stvorená pre vás. Jej stiahnutie rozhodne neoľutujete.

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ