Subkontrakt — spoľahlivý partner na ceste za vaším úspechom

Konkurencia v každej oblasti podnikania je široká. Presadiť sa na trhu, rovnako, ako zviditeľniť sa vo webovom priestore je často náročné. Na ceste za úspechom je preto prospešné mať po svojom boku silného partnera, ktorý vám v tom pomôže. A práve preto vám predstavujeme portál Subkontrakt.


Subkontrakt — miesto, kde si vás zákazníci nájdu

 
Vlastná webová stránka ani dobré postavenie vo vyhľadávačoch už často na získanie nových zákazníkov nestačia. O to viac, ak hľadáte možnosť expandovať do zahraničia.
Portál Subkontrakt vznikol s cieľom pomôcť podnikateľom nadviazať nové obchodné vzťahy s domácimi aj zahraničnými partnermi. Vytvára priestor na prezentovanie firmy, výrobkov a služieb. V súčasnosti pôsobí v piatich krajinách Európskej únie s víziou postupného rozširovania na nové trhy. Nemusíte viac investovať do reklamy a čakať, že si vás zákazníci v záplave marketingových ponúk všimnú. Prezentácia na Subkontrakt vám umožní informovať potencionálnych obchodných partnerov na mieste, kde vás oni sami hľadajú. 


Pre koho je Subkontrakt určený


Prezentácia na Subkontrakt je určená pre malých a stredných podnikateľov, nových zákazníkov pomôže nájsť aj veľkým firmám bez ohľadu na oblasť pôsobenia. Môžete tu prezentovať služby v oblasti dopravy, logistiky, cestovného ruchu, stavebníctva, poľnohospodárstva a mnohých ďalších aj rôzne produkty, ktoré vyrábate.

 

Zdroj: Pixabay


Profil firmy, ktorý zaujme


Na Subkontrakt si každý dodávateľ vytvára samostatný profil. Môžete tu zverejniť pútavý popis vašej činnosti, podnikateľských úspechov, pridať je možné aj súvisiace certifikáty. Atraktivitu vašej prezentácii dodajú kvalitné fotografie.


Šetrí čas aj zákazníkom


Hľadáte dodávateľa na konkrétny projekt, dlhodobých dodávateľov tovaru alebo služieb? Subkontrakt vám pomôže ich nájsť. Všetky ponuky sú prehľadne zoradené tak, aby si každý zákazník rýchlo vyhľadal, o ktorú oblasť má záujem. Pod každou kategóriou na neho už čakajú pripravené ponuky, z ktorých si môže vyberať. Namiesto hodín prezerania množstva stránok na internete, si dodávateľov nájdete zhromaždených na jednom mieste. 
Ponuky, ktoré sa dodávatelia rozhodli ponechať odomknuté, si môžete prezrieť bez registrácie. So základnou registráciou získate prístup k profilom všetkých dodávateľov, pridať si môžete aj vlastnú objednávku, ľubovoľne ju upravovať a aktualizovať. 

Zdroj: Pixabay


Stačí prejsť niekoľko krokov


Aby bola vaša ponuka dostupná na portáli Subkontrakt, najskôr je potrebné sa zaregistrovať, aby ste si vytvorili svoj účet. Profil na Subkontrakt si spravujete sami. Môžete ho kedykoľvek meniť, dopĺňať, pridávať fotografie a aktuálne informácie. Prístup k informáciám môžete poskytnúť všetkým návštevníkom portálu, rozhodnúť sa môžete tiež pre zviditeľnenie len registrovaným používateľom.

V základnom balíčku služby je k dispozícii prezentácia na domácom webe. Ak máte záujem aj o inzerciu v zahraničí, je to možné po zakúpení balíčkov pre konkrétnu krajinu. Potom vám už stačí len vyplniť profil aj v danom jazyku. Vo svojom účte budete mať možnosť preklikávať medzi jednotlivými prezentáciami a podľa potreby ich upravovať. Prostredníctvom jedného účtu tak môžete svoje podnikanie propagovať až v piatich krajinách.

 

Článok je sponzorovaný

 
Mohlo by Vás zaujímať