“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Testujte s Testuj.to!

Chceli by ste sa zapojiť do testovania produktov a neviete kde a ako?

 

Firma Testuj.to vás vnesie do sveta testovania produktov. Stačí ak si zvolíte kategóriu, do ktorá vás zaujíma a chcete sa zapojiť do testovania. 

 

Staňte sa testerom alebo testerom vďaka stránke testuj.to, ktorá vás prevedie naprieč rôznymi segmentami. Nájdete tu segment určený ženám aj mužom, segment určený lekárom a zdravotným pracovníkom, komunitu určenú domácim majstrom a majiteľom domácich miláčikov, ale aj iné záujmové segmenty.

nNa webovej stránke testuj.to nenájdete možnosť vytvorenia registrácie. Webová stránka slúži iba ako agregátor všetkých komunít, ktoré testujú produkty. Ak chcete byť informovaní o novom testovaní, prihláste sa na odber newslettera, ktorý vás bude pravidelne informovať o testovaní. Testovanie, ako aj samotná registrácia na stránke testuj to sú bezplatné. 

Zdroj: Bujónka

Ako začať s testuj.to? 

nPrvým krokom je výber segmentu, ktorý chcete testovať. Po výbere kategórie kliknite na link, ktorý vás presmeruje na webovú stránku, na ktorej prebieha samotné testovanie. Na stránke nájdete informácie o výbere testerov a testujúcich, ale aj to ako funguje zasielanie a osobný odber produktov. Ak ste sa zatiaľ neregistrovali na stránke komunity vykonajte registráciu. Nájdete ju vždy v pravom hornom rohu. 
nV prípade, že máte vytvorenú registráciu zakliknite tlačidlo „Prihlásiť sa na testovanie produktu“. Ak sa vám tlačidlo nezobrazilo, pozrite sa pod hlavný obrázok, kde je uvedený dátum a čas, kedy sa tlačidlo na prihlásenie objaví. 
nPo prihlásení napíšte do prihlasovacieho komentára svoju odpoveď na nami položenú otázku, ktorá sa nachádza v rámčeku pod hlavným obrázkom. Vyplňte vaše telefónne číslo a adresu, na ktorú vám bude dodaný produkt prípadne kam zaslať testovanie. Do pár dní vám na e-mail príde vyjadrenie, či ste boli do testovania prijatí. 

nAk si vás spoločnosť testuj.to vybrala do testovania, počas dvoch dní vám príde do e-mailu informácia, ako a kedy vám bude produkt určený na testovanie doručený, poprípade kde si ho môžete vyzdvihnúť. 
nE-mail obsahuje informáciu o presnom čase, dokedy a kam je potrebné napísať vašu objektívnu recenziu testovaného produktu. Ak sú vaše skúsenosti s testovaným produktom zlé, nebojte sa to napísať. Váš názor môže ovplyvniť aj ostatných, ktorí produkt nepoznajú a zvažujú jeho kúpu. 

nZákaznícke rozhodnutie o nákupe ovplyvňujú́ online recenzie, ktoré́ poskytujú́ informácie o predávaných produktoch. Zákazníci pri nákupe zvažujú všetky pre a proti. Niekedy sa nevieme rozhodnúť pri výbere, a práve vtedy si radi prečítame spätnú väzbu a skúsenosti iných zákazníkov. Na základe skúseností sa potom môžeme lepšie a zodpovednejšie a spoľahlivejšie rozhodnúť. Testovanie dáva produktu lepšiu šancu preraziť na trh. Keď je hodnota produktu dostatočne zrejmá, zákazníci uprednostnia nákup vášho produktu pred akýmkoľvek iným konkurenčným produktom. 

Zdroj: Luminia

nAk ste neboli spoločnosťou vybraní, nebuďte sklamaní. Dennodenne sú pridávané nové a nové testovania jedinečných produktov a služieb, do ktorých sa môžete zapojiť. Sledujte stránku Testuj.to a zapájajte sa do testovania. Produkty, ktoré testujete vám na 95% zostávajú. Ak ste na testovanie dostali drahšie produkty, spoločnosť Testuj.to s vami uzatvorí zmluvu a produkt po určitej dobe budete musieť vrátiť.
nTester alebo testerka slobodne vyjadrujú svoje názory a hodnotenia, preto sa môže stať, že recenzie môžu v niektorých prípadoch aj neoprávnene uškodiť. Či už testujete alebo nie, pamätajte, že sa voči ostatným testerom a testerkám je vašou vizitkou. Testovanie vám zabezpečí osobnú skúsenosť.

Testujte, testujte, testujte. Váš názor je dôležitý. 

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ