“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Young Yachter – kúsok mora vo Vašom šatníku

Young Yachter je moderná a štýlová námornícka značka oblečenia a obuvi  pre malých aj veľkých milovníkov vetra vo vlasoch a piesku na pokožke.

 

Ponúka oblečenie pre celú rodinu od tenisiek až po čiapky. Charakteristickým prvkom je ikonický modrý pásik. Nechýbajú štýlové doplnky ako kožený ruksak, náramok, či crossbody kabelka.  

Zdroj: Young Yachters

n„Každý jeden kúsok z našej kolekcie, či už ide o oblečenie alebo obuv, je ručne vyrobený na Slovensku. Veríme, že jedine ľudské ruky dokážu dať oblečeniu skutočný charakter,“ hovoria majitelia značky Braňo a Martina.

 

Štýlovo, pohodlne a ohľaduplne k prírode

Filozofiou zakladateľov značky Braňa a Martiny  je  udržateľnosť a ekológia, preto dbajú pri výrobe jednotlivých kúskov aj na ochranu životného prostredia. Vo svojej dielni sa riadia prísnymi pravidlami. „Nepoužívame žiadne škodlivé alebo ropné produkty,  iba materiály ktoré sú 100% zdravotne nezávadné a určené na dotyk s pokožkou. Vyrábame iba toľko, koľko je aj reálne naša spotreba.“ ozrejmuje Braňo Král. 

Young Yachter používa vo svojich kolekciách predovšetkým látky, ktoré si dávajú na zákazku vyrobiť, aby mali istotu, že je tkanina nová. Vek látky totiž ovplyvňuje aj jej kvalitu.

Zdroj: Young Yachters

 

Kolekcia: Rodina, Otec a Syn, Mama a Dcéra

Poznávacím znakom Young Yachter sú kolekcie určené pre celú rodinu. Nájdete v nich rovnaké oblečenie pre Otca a syna, či mamu s dcérou. Ako jedna z mála firiem vo svete ponúkajú rovnakú celokoženú obuv pre deti aj dospelých. „Vždy nás poteší ak nám naši zákazníci pošlú spoločnú fotku v našom oblečení. Myslím že to vyzerá skvele. Máme aj osobnú skúsenosť s tým, že ľudia sa radi obzrú ak vidia rodinu alebo pár, prípadne deti rovnako oblečené, resp. spoločne zladené. Neraz sa našim zákazníkom stalo že ich okoloidúci zastavili s otázkou, kde si to môžu kúpiť“ Práve takéto situácie nám spôsobujú radosť a utvrdzujú nás v tom, že to robíme dobre, dodávajú s úsmevom majitelia značky.

Zdroj: Young Yachters

   Zdroj: Young Yachters

 

Atraktívny dizajn, pohodlie a kvalita predáva

Naši zákazníci u nás radi nakupujú pretože poznajú pôvod výrobku. Používame iba materiály najvyššej kvality, pretože udržateľnosť spočíva aj v tom aby Vám výrobok čo najdlhšie slúžil a vydržal. Na druhom mieste je pohodlie, ktoré ocenia najmä deti a ich rodičia, pretože v každom jednom našom výrobku sa cítite pohodlne počas celého dňa. V neposlednom rade je rozhodujúcim znakom zdravie. Sme jedna z mála značiek, ktorá vyrába celokoženú detskú obuv pre správny a zdravý vývoj detskej klenby.  

Na topánky určené do chladného počasia Young Yachter použil ovčiu kožušinu z Nového Zélandu. Ten je označený ako „zelený ostrov“, a teda spĺňa najprísnejšie ekologické kritériá pri jej získavaní a zaobchádzaní. Okrem topánok ponúka značka Young Yachter v najnovšej kolekcii aj množstvo zaujímavých kúskov oblečenia. 

Zdroj: Young Yachters

 

Máte doma námorníka? Young Yachter je ideálny darček.

Pri výrobe jednotlivých kúskov sa v Young Yachter, rovnako ako pri topánkach, sústredili na to, aby boli čo najviac ohľaduplné k životnému prostrediu. Napríklad pri výrobe mikín a teplákov, ktoré sú dostupné vo veľkostiach pre celú rodinu, používame organickú bavlnu. Ďalej v kolekcii nájdete aj nový model šiat pre veľké aj malé dámy, detské čiapky a nákrčníky a tiež tričká s dlhým rukávom, ktoré si možno zaobstarať vo veľkostiach pre malých aj veľkých námorníkov. V prípade chladnejšieho jesenného počasia si viete z nových kúskov vybrať nepremokavé a neprefúkavé bundy a nohavice pre celú rodinu. Ak máte radi prechádzky lesom, určite vám ulahodia nové turistické topánky. „Môžeme povedať, že naše oblečenie je  približne z 90 % prírodné a zároveň 100 % zdravotne nezávadné,“ hovorí Braňo a Maťka ho dopĺňa: „Základným pilierom módnej značky Young Yachter je totiž ponúkať trvalo udržateľnú módu. Svojou produkciou chceme dosiahnuť čo najmenšiu záťaž pre našu planétu.“ 

 

 Zdroj: Young Yachters

nVšetky kúsky kolekcie značky Young Yachter sú  dostupné  na ich e-shope prípadne sledujte túto značku na ich sociálnych sieťach.

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ