“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Zopár typov na Valentína

Aj v tejto dobe je potrebné myslieť na toho druhého a keďže sa nám už blíži 14. február, ako všetci vieme sviatok zamilovaných a času je aktuálne doma habadej, tak prečo sa nepoobzerať po niečom zaujímavom pre Vášho partnera? Preto Vám možno padne vhod, ak Vám sem dáme zopár značiek, s ktorými by ste ho vedeli potešiť.

 

Moom Collection
nAko už z názvu značky Moom Collection vyplýva, ide o niečo materské. V tomto prípade zaodieť celú rodinu, aby všetci vyzerali ako členovia partie. Preto by sme tento darček odporúčali, aby ste Vy a aj Váš partner / partnerka boli oblečení v rovnakom spodnom prádle a ako bonus používali len tie najkvalitnejšie bavlnené látky. 

Zdroj: Instagram

 

Friendi
nV tomto prípade ide skôr o darček pre Vašu partnerku. Značka Friendi sa venuje výrobe dizajnových organizérov do auta. Ide o prvý takýto organizér vyrobený v Česku. Je to skvelá pomôcka pre ženy, na predné sedadlo v aute. Z toho vyplýva len jedno, kabelka ostane na svojom mieste, ruky na volante a Vaša pozornosť na ceste.

Zdroj: Instagram

 

NAOMI BioCosmetics 
nHľadáte iný spôsob, ako si získať Vašu partnerku? Okrem kvetov môžete potešiť kvalitnou kozmetikou a takou je aj NAOMI BioCosmetics. Ide o jedinečnú kozmetiku, ktorá je vyrobená zo ženšenu a 24 karátového zlata. A prečo zlato? Lebo je antibakteriálne a napomáha dopravovať molekuly kyslíku priamo do kože, čím napomáha k jej oživeniu a výraznému omladeniu pokožky. 

Zdroj: Instagram

 

MAZUMIS
nHlavnou inšpiráciou pre značku MAZUMIS je Grécko a grécka kultúra. Jednotlivé kúsky ich oblečenia sú naozaj originálne a plné farieb. Ich farebné kombinácie a dizajn z Vás spraví niekoho, koho si hneď ľudia všimnú. A opäť je to vhodný darček aj pre neho aj pre ňu.

Zdroj: Instagram

 

Slovíčko
nTento typ darčeku je naozaj výnimočný a vhodný pre oboch. Konverzačné kartičky Slovíčko budú určite zaujímavým darčekom. Byť Vášmu partnerovi bližšie, nebáť sa zdieľať, počúvať prípadne rozvíjať konverzáciu. Je to vhodný darček pre partnerov a keď už ho budete mať doma, tak si túto hru môžete vyskúšať aj v kruhu rodiny, alebo len tak s priateľmi.

Zdroj: Instagram

 

Dominika Gulden
nŠperky sú klasika, ktorá vždy poteší nejednu ženu. Šperky od Dominika Gulden sú okúzľujúce a jedinečné. Ak by ste sa rozhodli partnerku potešiť týmto darčekom, tak môžem povedať, že to Vaša partnerka naozaj ocení, lebo dizajnérmi jej tanečníc ste Vy. 

Zdroj: Instagram

 

Mesta na zeď
nTýmto darčekom určite potešíte, nakoľko môže byť veľmi osobný, ako napríklad Vaše prvé rande. Samozrejme sa fantázií medze nekladú a vymyslieť si môžete naozaj čokoľvek a v Mesta na zeď vám určite radi vyhovejú. Jediné čo môžeme povedať je, že určite Vášho partnera potešíte a možno aj dojmete.

Zdroj: Instagram

 

Samozrejme možností je naozaj veľa, snažili sme sa Vám len ukázať niečo jedinečné. Potešiť môžete aj parfumom, sviečkou, náramkom, dezertom alebo kolekciou praliniek prípadne niečím iným. Možno nájdete niečo zaujímavé aj u nás na webe / Instagrame.

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ