“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Bar a barové stoličky ako pýcha moderných domácností

Ak chcete docieliť aj u seba doma modernú a luxusnú obývaciu izbu alebo kuchyňu, zaobstarajte si zaujímavý bar s netradičnými kvalitnými barovými stoličkami. Vytvoríte si tak dokonalý priestor pre trávenie príjemných chvíľ s priateľmi aj rodinou.

 

Ponuka, v ktorej si každý nájde to svoje

Aby ste mali dostatok možností k výberu tej správnej barovej stoličky, prináša e-shop Hawaj.sk veľmi obsiahlu ponuku tohto tovaru. Vyberte si tovar v luxusnom štýle či v ležérne pôsobiacom prevedení, v mnohých farbách aj s použitím zaujímavých materiálov. Obľúbiť si tak môžete napríklad barové stoličky z plastu, kovové barové stoličky, alebo napríklad stoličky potiahnuté dobre udržiavateľnou látkou.

Pre inšpiráciu môžeme spomenúť napríklad elegantnú a obľúbenú stoličku Hawaj CL-3227 v bielom prevedení. Ide o stabilný model, dokonalý dizajn a výborné čalúnenie. Potiahnutá je umelou kožou, ktorá sa jednoducho a dobre čistí. Poteší aj možnosť otáčania sedadla o celých 360 °, ktoré je zároveň výškovo nastaviteľné, s výškou od zeme v rozpätí cca 64 – 85 cm. Noha je z pochrómovanej ocele a má zrkadlový efekt. Ak hľadáte spojenie kvalitnej práce a elegancie, bude sa vám určite páčiť.

Ďalším podareným kúskom je aj barová stolička v jasnej sýtej červenej farbe. Ide o typ HAWAJ CL-1213. Výškovo je aj táto stolička nastaviteľná a zaobstarať si ju môžete aj v ďalších farebných prevedeniach. Hodí sa do každej domácnosti, ktorej nechýba originalita a šmrnc. Celková výška je 67,5 – 88,5 cm cm cm a sedadlo si môžete nastaviť od zeme do výšky 57 – 78 cm. Noha stoličky je z pochrómovanej ocele a sedadlo je dizajnové plastové! Unesie úctyhodných 140 kg váhy a poslúži tak aj poriadnemu chlapovi.

 

Kvalitný a rýchly e-shop

Ak si pre svoj nákup barových stoličiek zvolíte e-shop, budete prekvapení jeho rýchlym konaním a dodaním tovaru. Dôkazom sú mnohí zákazníci, ktorí sa sem radi vracajú. Vyskúšajte ho a presvedčte sa o tom na vlastnej koži.

 

Článok je sponzorovaný

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ