Burning Angel

Burning Angel chili manufaktúra pochádza z najplodnejšej časti krajiny, zo Žitného Ostrova. 


Pri výrobe našich omáčok používame výlučne nami pestované chili a paradajky. Kladieme veľký dôraz na to, aby sme používali len také zeleniny a ovocie, ktoré sa dajú dopestovať na Slovensku. V našich záhradách sme vytvorili špeciálne prostredie pre chili, v ktorom sa cítia výborne a plodia bohato. Oddane sa staráme o naše rastlinky, od výsevu až po zber sme vždy prítomní. S ručným zberom zaistíme aby iba najlepšie papričky boli spracované.
Burning Angel omáčky varíme na pomalom ohni 8 až 40 hodín. Nepoužívame žiadne umelé konzervanty ani dochucovadlá. Omáčky varíme aj pre seba a pre našu rodinu – preto je pre nás veľmi dôležitá kvalita a chuť.
Naše omáčky reprezentujú mexický gourmet štýl salsy. Chute sú komplexnejšie a štipľavosť v omáčkach je harmonická. Je cítiť jedlo, korenie a príjemné pálenie chili - spoločne tak vytvárajú gurmánsky zážitok jedenia. 

Kvalitu našej práce dokazuje aj viac ako 20 medzinárodných ocenení, medzi nimi aj titul World Champion zo suťaže World Hot Sauce Awards, zlato z najväčšej chili súťaži Scovie Awards a ocenenie z potravinárskeho oscaru Great Taste.

Burning Angel omáčky sú nebesky chutné a pekelne pálivé.