“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Ina Vasilik — aromaterapia vo svojej najčistejšej forme

Slovenská značka Ina Vasilik – to sú s láskou vyrábané aromaterapeutické produkty z tých najkvalitnejších prírodných surovín. Nahliadnite s nami za oponu, spoznajte jej príbeh a hodnoty na ktorých si zakladá. 

Zoznámte sa s Ina Vasilik

nNa začiatku stálo jednoduché nadšenie pre silu esenciálnych produktov, ktoré zakladateľku, pani Ingrid Vasilíkovú, doviedlo k výrobe jej prvej aromatickej sviečky. Prvé pokusy so sviečkami čoskoro nasledovali ďalšie kozmetické výrobky. Všetky majú dodnes jednu spoločnú vlastnosť – ich produkcia stojí na čisto prírodnej báze. Starostlivo vyberané vonné esencie zostávajú pritom aj naďalej jednou zo základných zložiek produktov Ina Vasilik.

Zdroj: Instagram

Aromaterapia a jej benefity 

nPod pojmom aromaterapia sa rozumejú pozitívne účinky, ktoré nášmu telu prináša vdychovanie vonných olejov. Tie sa získavajú z rôznych častí rastlín alebo plodov, podľa týchto vybraných zložiek následne, okrem prevonania a prečistenia ovzdušia, prispievajú k psychickej pohode či fyzickej kondícii. Okrem samotnej inhalácie sa vo veľkej miere využívajú aj pri masážach alebo kúpeľoch.

 
V čom spočíva sila výrobkov? 

nEsenciálne oleje boli oddávna rešpektované pre ich blahodarné pôsobenie na telo aj ducha. Ich pôvodné prírodné zloženie sa však postupom času nevyhlo modernizácii. V dnešnej podobe tak často pozostávajú zo zmesi rôznych syntetických materiálov, ktoré sú pre naše zdravie nie vždy prospešné. Značka Ina Vasilik sa rozhodla vrátiť aromaterapeutickým výrobkom ich prirodzené vlastnosti. V ich zložení nenájdete žiadne chemické náhrady, živočíšne či ropné zložky, ani parabény a iné konzervanty. Každý produkt pozostáva z kvalitných olejov, vitamínov a antioxidantov prospešných pre prirodzené zdravie vašej pleti. 
nAromatické sviečky z dielne Ina Vasilik sú vyrábané z kokosového, repkového a sójového vosku, vďaka čomu sa do ovzdušia nevyparuje škodlivý parafín ani parabén, najčastejšie používané zložky v bežne dostupných sviečkach.

  

Zdroj: Instagram

Ručne vyrábané

 
nIna Vasilik kladie dôraz na ručnú výrobu, a to od prvotného váženia surovín až po zabalenie hotového produktu. Každý voňavý balíček je preto jedinečným originálom, pripraveným poskytnúť vám uvoľnenie od stresu, napätia a prispieť k psychickej aj fyzickej pohode. Okrem samostatných kusov si môžete zadovážiť tiež kolekcie, ktorými spravíte radosť nielen sebe, ale poslúžia ako milý darček pre blízkeho.

  
Produkty v bio kvalite 

nPonuka produktov Ina Vasilik zahŕňa aromatické sviečky z výlučne prírodných zdrojov, ktoré neznečisťujú životné prostredie a ich zvyšky sú plne odbúrateľné. Vybrať si môžete aj z kozmetiky v bio kvalite, ktorá je vhodná pre celú rodinu. Výrobky nie sú testované na zvieratách a ich zloženie je bezpečnou voľbou aj pre vegánov. 

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ