“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Multižena alias Dominika Šťovíčková

Dominika Šťovíčková, ktorá je na internete známa pod prezývkou Mama Domisha je taká menšia multižena. Alebo dobre. Fakt veľká. Za prvé je to mama, manželka, podnikateľka, blogerka, vlogerka, youtuberka, influencerka, kuchárka a takto by som mohla pokračovať do nemoty. No veď posúďte samy.

 

Dominika je známa hlavne na Instagrame, kde sa jej profil pýši už skoro 400 tisíc sledovateľmi. Okrem toho, že je to nádherná žena, je to aj mamina dvoch detí a manželka známeho youtubera Erika Meldika, ktorého zase môžete poznať z virálnych videí ViralBrothers.

 

No a teraz sa poďme pozrieť na to, čo to Dominika všetko robí a prečo je multižena.

Tak za prvé:

1. Má vlastnú značku kvalitných náušníc USHI

2. Vyrába orechy s príchuťami, čokolády, maslá s rôznymi príchuťami v spolupráci s grizly.cz a grizly.sk

3. Je youtuberka

4. Influencerka

5. Je to domáci kutil

6. Ne_kuchárka

7. Kreatívny E-shop s diármi a doplnkami k tomu

8. Vlastnú značku oblečenia Mama Domisha

9. Spoluprácu s Venira na kolagénové drinky s Macou Peruánskou

 

Podľa mňa som na niečo zabudla, ale dúfam, že nie, pretože Dominika Šťovíčková prekonala ako žena všetky moje očakávania a musím sa s ňou zoznámiť. J

Viem, že takých žien na Slovensku a v Čechách je viac a rada sa o nich dozviem. Aby som mohla nabrať inšpiráciu ako byť trochu dokonalá. Haha. A teraz sa pozrime bližšie na e-shop Ushi.cz.

Dominika sa posťažovala manželovi, že si kúpila náušnice, a ešte si ich ani nenasadila na ucho, keď sa jej v ruke zlomili. Erik jej na to sebaisto odpovedal, aby si vyrobila svoje vlastné, kvalitné a zo striebra. Nepremýšľala dlho a spolu sa do toho pustili.

Zdroj: mamadomisha

 

Vytvorila úžasný názov Ushi, kreslí a vymýšľa dizajny, ktoré komunikuje s dizajnérkou a manžel sa stará o marketing a cenotvorbu. Náušnice potom vyrábajú český zlatníciVyše 5 rokov vlastní e-shop zulema.cz, kde nájdete rôzne diáre, pracovné listy, plánovače, aj úplne mega úžasné samolepky. Vlastnoručné šité čapice pre maminky a ich deti. Rôzne doplnky pre bábätká a najnovšie sa začína rysovať aj dámska fashion značka.

 

Youtuberka

 

Na youtube nájdete rovno dva kanály. Jeden po anglicky a jeden po česky.

Mama Domisha allias LadyDomisha, ako sa kanál volal predtým, než Dominika otehotnela, má už 103 tisíc odberateľov. Čaká na vás 14 zoznamov. Od tipov a trikov v domácnosti, cez varenie, tehotenstvo, vlogy s manželom, ale aj čo to o kráse. Just Domisha je starší kanál ešte keď bola tehotná, no určite pobaví a dozviete sa kopec užitočných rád a tipov pre ženy od ženy.

Zdroj: mamadomisha

 

Nemá len 1 instagram účet

 

Pani Šťovíčkovú nájdete na instagrame ako @mamadomisha,  @kutildomisha,  @ne_kucharka,  @ushi.cz,  @zulema-cz Nebojte sa, má asistentky. Pretože rozdeliť sa na 5 častí nevie asi nikto. Na grizly.cz a grizly.sk nájdete orechové pochúťky pod značkou mamadomisha. Dominika chcela nášmu trhu priniesť hlavne orechové maslo, ktoré sa tu ešte neobjavilo. Zároveň ukázať ľuďom, že vyrába zdravú pochúťku bez konzervantov, umelých farbív a je taktiež zdraviu prospešná. Nehovoriac o tom, ako dobre chutí také orieškové maslo s bielou čokoládou  a mandľami, raňajková kaša s príchuťou White brownie alebo makadamové orechy s medom v slanom karamele.

Nie, vôbec mi netečú sliny. S tým je čas vám predstaviť jej IG účet ne-kucharka. Nájdete v ňom tip na rýchlu večeru, slané recepty, sladké recepty, vegánske recepty a mnoho úžasných dobrôt, ktoré vyzerajú neskutočne.

Tu som si dala od písania pauzu a išla sa najesť. Nezvládala som to. 😀

Pokračujeme.

Počas pandémie sa pustila do renovácie viacerých miestností svojho domu a všetko zdieľala na sociálne siete. Ako ženu kutilku ju nájdete na instagrame – kutildomisha.  Odporúčam hlavne pozrieť Highlihgts, kde máte od Dominiky hacky na domácnosť, rôzne makeovere a diy projekty.  Na hlavnom profile v Highlights nájdete aj spoluprácu s venira.cz, kde zakúpite imunity drinky v troch príchutiach.

Zdroj: mamadomisha

 

Tak a teraz ozaj dúfam, že som na nič nezabudla, čo Dominika Šťovíčková robí, vyrába, má, vlastní, varí… Chápeme sa. Proste vypočítavam, na čo som zabudla, ale teda dúfam, že na nič. Ešte na ňu „prásknem“, že si s manželom kúpili nehnuteľnosť v Chorvátsku. Ako som sa dočítala, vždy túžila mať cez zimu dom niekde v teple.

Mama Domisha je veľmi inšpiratívna žena a mňa osobne dostala náušnicami zo sveta Harryho Pottera.

Nezabudnite nás sledovať na našom IG, FB, LI, YT.

 

*Toto nie je platený članok. Sama som sa rozhodla o p. Šťovíčkovej vám napísať.

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ