“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Najlepšie darčeky pre otca

Darčeky na narodeniny, meniny, na Vianoce alebo Valentína — počas roka je mnoho príležitostí, kedy chceme obdarovať našich blízkych. Ak vám chýbajú nové nápady a chceli by ste byť naozaj originálni, prezrite si naše tipy na darčeky pre otca.

Vyberte to, čo naozaj chce

nKúpiť darček, ktorý obdarovaný iste využije, nie je jednoduché. Obzvlášť, ak nechcete skončiť pri otrepaných nápadoch. Originálny darček bude od vás chcieť trochu času na prípravu. Ako na to? 
nPozorujte vášho otca pri tom, čo rád robí. Možno zistíte, že mu niečo chýba. Pozrite sa tiež, v akom stave je jeho peňaženka, opasok na nohavice či iné doplnky. Výborný nápad nájdete aj v jeho šatníku. Nie sú v ňom už len staré, ošúchané kúsky? Ak si neviete rady, vydajte sa s nami na malú prechádzku nápadov na darčeky pre otca, ktoré ho prekvapia. 

V zdravom tele zdravý duch.

nMnohí muži radi športujú. Ak k nim patrí aj váš otec, o najlepší nápad na darček máte postarané. Vyberajte podľa športu, ktorému sa venuje. Môže potrebovať nové funkčné tričko, tepláky, mikinu alebo nepremokavú bundu. Ak trávi veľa času vonku, na zimu sa mu zíde termo bielizeň. K športu patria tiež kvalitné výživové doplnky pre kĺby a svaly alebo sušené mäso na rýchle doplnenie energie. Kúpiť môžete tiež novú športovú tašku, fľašu na vodu alebo fitness náramok. 
nNie ste si istí, čo vybrať? Darček pre otca môžete nakupovať spolu. Stačí mu pripraviť prekvapenie, pri ktorom sa spolu prejdete po obchodoch alebo prezriete ponuku e-shopov.

Pre milovníkov motorov a kolies.

nMuži, ktorí trávia množstvo času v garáži či na cestách, ocenia autodoplnky. Čo tak kúpiť autokameru, GPS, nové rohože alebo autopoťahy? Ak kupujete darček k Vianociam, môžete zvoliť aj diaľničnú nálepku a motorkárov poteší kvalitné moto oblečenie. Ak sa vám ani jeden nápad na darček pre otca nepozdáva, možno tým pravým tipom bude zážitková jazda na pretekárskom aute alebo formule.

Doplnky s textom.

nVtipné tričko, hrnček s venovaním alebo gravírované perá — to sú darčeky pre otca, ktoré bude často rád používať. Ak má svoje obľúbené kreslo, zaručene ocení tiež vankúš s potlačou. Predstavte si to pohodlie, ktoré mu vytvorí počas večerného relaxu! V kombinácii s textom, ktorý ho vždy zahreje pri srdci, mu urobí radosť pri každom pohľade.  

Pre zaneprázdnených.

nModerná doba na nás kladie vysoké nároky. Stihnúť všetko, čo je potrebné, preto vyžaduje dostatočné plánovanie. Darček pre otca, ktorý mu to uľahčí, je aj praktický diár. Aby ho prekvapil, pri výbere hľadajte originalitu. Okrem všetkých informácií, ako sú prehľadné informácie o štátnych sviatkoch a meninách prihliadajte na dizajn a stavte na unikátne prevedenie. Diár by mal výborne vyzerať a byť aj príjemný na dotyk. Nezabudnite skontrolovať, či je v ňom dostatok strán na rôzne poznámky. 

Darčeky pre fanúšikov.

nMuži milujú šport. Ak váš otec patrí k športovým fanúšikom, výborným nápadom na darček je sveter, šál alebo čiapka vo farbách jeho obľúbeného klubu. Môžete vybrať tiež hokejový dres alebo hrnček v tvare lopty. A čo ho poteší najviac? Ak si k nemu prisadnete a budete najbližší zápas či preteky sledovať spolu. 

Niečo výnimočné.

nNejeden muž ocení nové hodinky. I keď už často používame na informáciu o presnom čase mobil, kvalitné hodinky sú neodmysliteľným doplnkom k obleku, ale aj rifliam. Radi ich nosia elegáni i športovo založení muži. Štýl dizajnu vyberte podľa kúskov, ktoré obdarovaný najradšej nosí. Ak má rád technologické novinky, najlepšou voľbou budú smart hodinky. Tento výnimočný darček pre otca prekvapí nielen jeho, ale aj všetkých prítomných.

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ