“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Spoločenská hra ako sprievodca intimitou

POMILUJ MA. pomaly miluj ma.
nTúžite vniesť príťažlivosť, zmyselnosť a vášeň späť do vašej spálne? A čo tak naučiť sa povedať partnerovi, čo si želáte počas milovania? Alebo potrebujete povzbudiť svoj sexepíl a cítiť sa ako bohyňa/boh spálne?

Simona Mačorová,  partnerská a sex koučka a lektorka sexuálnej výchovy spolu s tímom pripravili kreatívnu intímnu kartovú hru Pomiluj Ma, ktorej kampaň aktuálne beží na startlabe. Určite si ich pozrite, či už zo zvedavosti alebo z úprimného záujmu.

Celý koncept hry Pomiluj Ma vznikol pri práci s klientmi, kde si autorka všimla, čo sa zmení, keď sa partneri medzi sebou začnú otvárať a rozprávať sa o sexe. Ako sa transformuje ich sexuálny život, keď sa začnú viac hrať, objavovať a spoznávať. Lenže, kde začať? Chcela ľuďom poskytnúť nástroj, ktorý by podnietil intímne rozhovory a priniesol im sexuálny život po akom túžia. Hra Pomiluj Ma  pomáha spoznať vlastné telo a učí, ako milovať pomaly. 

Zdroj: Pomiluj ma

 

Prečo je to dôležité? Milovať pomaly znamená uvedomovať si svoju sexualitu naplno a zdieľať ju so svojím partnerom tak, aby stimulovala vzťah permanentne, nielen počas jedného okamihu. Čo to znamená v praxi? Pýtať sa. Objavovať. Smiať sa. Zastaviť sa. Nadýchnuť sa. A pomaly ísť ďalej ????

Odhaľte spolu svoj sexuálny život. Objavte nové túžby, posteľové dobrodružstvá, zistite odkiaľ pochádzajú vaše fantázie a kam smerujú vaše vzájomné predstavy. Ak neviete kde začať, tak si potiahnite kartu. Sexualita je veľmi individuálna a komplexná. Pri sexe sa stávame najzraniteľnejší, a preto je komunikácia o intimite vo vzťahu kľúčová.

Zdroj: Pomiluj ma

 

Hru tvorí 150 otázok na prehĺbenie intímneho vzťahu, 50 vzrušujúcich aktivít, ktoré odhaľujú tajomstvá úžasného sexu, prinášajú nové skúsenosti a rozširujú obzory a sprievodca intimitou, ktorý ukáže podrobné cvičenia zamerané na komunikáciu v partnerstve a vytvorenie priestoru pre tie najbúrlivejšie erotické dobrodružstvá.

Často máme strach, že zraníme toho druhého alebo ho/ju nebudeme môcť uspokojiť, nevieme, ako a kedy povedať, čo chceme v sexe, ako sa vyjadriť a komunikovať, po čom túžime a, čo sa nám páči. Hanba je ďalší faktor, ktorý nás stopne, predtým, ako začneme. Toto všetko spôsobuje, že nastáva tzv. tichá domácnosť a sex prestáva byť zábavou, naopak stáva sa povinnosťou. V momentálnom kolobehu, často kladieme intimitu na posledné miesto a neuvedomujeme si, ako sa medzi partnermi vytvára priepasť. S časom začína chýbať spojenie, príťažlivosť, cítime, že sme sa stali len spolubývajúcimi. V intímnom vzťahu hľadáme zmyselnosť, spoločný rast a nové skúsenosti.

Pomiluj Ma pomáha odbúrať obavy, strach a hanbu a prináša autentickosť a hravosť. Je špeciálne navrhnutá tak, aby pomohla vyjadriť párom ich jednotlivé potreby, fantázie a túžby. V posteli totiž môže byť sranda. Sex môže byť dobrodružstvo. Viac sexuálnej pohody = viac spokojných ľudí. 

Zdroj: Pomiluj ma

 

Cieľom kreatívnej hry Pomiluj Ma je preskúmať sex s hravosťou, humorom a intelektuálnou zvedavosťou. Podporuje v prehĺbení sexuálnej túžby, oživuje sexuálny život, buduje sebavedomie a dôveru v partnerstve, prináša viac (seba) potešenia, vzrušenia, orgazmov, dlhodobú spokojnosť a sexuálnu pohodu.

Pri Pomiluj ma je dôležité sa hrať s láskou, s rešpektom, s otvoreným srdcom a zvedavou mysľou. Pripravte si atmosféru, pozvite jeden druhého na rande. Na sedačke v obývačke, na posteli v spálni či rovno na zemi na koberci. Vytiahnite kartičky z obalu a vyberte si na, čo máte chuť, otázky alebo úlohy, prípadne oboje. A hra sa môže začať! Ak sa hráči necítia na danú otázku či aktivitu, jednoducho ju môžu preskočiť. 

Zdroj: Pomiluj ma

 

V hre nájdete hlavne hravé úlohy, ktoré podnecujú vedomý sex. Úlohy sú rozdelené do 3 levelov podľa pikantnosti, aby si hráči mohli vybrať, ako chcú začať a na, čo majú práve chuť. Predstavte si, že chcete s partnerom stráviť príjemný večer, len chýba inšpirácia. Stačí len potiahnuť kartu a…

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ