“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Tipy na darčeky pre mamu

Aj vy si pri každej príležitosti lámete hlavu nad tým, ako obdarovať svoju mamu? Mamy pre nás toho robia tak veľa, preto niet divu, že ich chceme pri príležitosti ich sviatku prekvapiť a potešiť niečím pekným. Ako pomoc a inšpiráciu vo vašom hľadaní sme niekoľko tipov na darčeky pre mamu pre vás pripravili aj my. 

Jemná starostlivosť pre krásne ženy

nŽenám v každom veku záleží na kráse, výnimočným darčekom je preto darčekové balenie kvalitnej kozmetiky. O to viac, ak zvolíte prírodnú kozmetiku bez obsahu konzervantov, farbív a parabénov. Prírodné telové balzamy, oleje a mydlá dodávajú pokožke všetky dôležité zložky. Čo poviete? Nezaslúži si vaša mama túto výnimočnú starostlivosť? 

Parfum podľa osobnosti

nMiluje vaša mama krásne vône? Potom ju iste poteší kvalitný parfum. Môžete ho vybrať podľa jej osobnosti. Ženy, ktoré milujú romantiku, ocenia omamné kvetinové vône. Tie športovo založené najviac oslovia citrusy. Prekypuje vaša mama po celý deň neutíchajúcou energiou? Potom k nej budú pasovať parfumy s tónmi korenín a drevín. K parfumu môžete vybrať tiež telové mlieko a sprchový gél s rovnakým základom vône. Takýto darček pre mamu iste nezostane stáť nepoužívaný na poličke. 

Zvoľte šperk, ktorý jej pristane

nKtorá žena sa nepoteší novému šperku? Či už obľubuje športový alebo elegantný štýl obliekania, nová retiazka, prsteň, náramok alebo náušnice jedinečným spôsobom dotvoria jej outfit. Aby ste zvolili ten správny kúsok, nezabudnite si najskôr dobre prezrieť šperky, ktoré má najradšej. Sú zo zlata, striebra alebo chirurgickej ocele? Zdobia ich zirkóny alebo preferuje jednoduché šperky? 

Pre dokonalú atmosféru 

nPracujúce ženy, ktoré sa navyše starajú o rodinu, majú často málo času na relax. Darček pre mamu na narodeniny, meniny alebo Vianoce jej však môže priniesť aj odpočinok. Vyberte napríklad ručne robenú sviečku s obsahom esenciálnych olejov, pekne ju zabaľte a pridajte novú knihu z jej obľúbeného žánru. K tomuto darčeku patrí ešte jedna drobnosť — v deň jej sviatku sa postarajte o poriadok v domácnosti, aby si ho mohla naplno vychutnať. 

Darčeky pre zdravie

nVýborným nápadom na darček sú tiež výživové doplnky a bylinkové čaje. Ženy ocenia kvalitný kolagén, doplnky na podporu imunity a obľubujú tiež zdravé čaje. Veď dostatok vitamínov a minerálov je pre ľudské telo dôležitý v každom veku. Tento darček pre mamu jej prezradí, že sa o ňu staráte. 

Darček pre mamu môže byť aj oblečenie

nAk chcete mame kúpiť oblečenie, nemusíte hneď siahať po osvedčených nápadoch, akými sú ponožky či pyžamo. S trochou originality jej podarujete kúsok, ktorý bude zo skrine často vyťahovať. Prezrite si jej šatník, zistite, čo by sa jej zišlo, a hor sa na nákupy! Na výber máte rifle, tričká, svetre, kardigány, bundy aj jemné silonky alebo elegantné blúzky. Inšpirujte sa pritom jej vkusom a nezabudnite výber prispôsobiť tomu, čo najradšej nosí. Pre prípad, že by bolo potrebné vymeniť veľkosť či farbu, si však ponechajte doklad o nákupe.

Čomu sa rada venuje?

nAk má vaša mama nejaké hobby, ktorému sa venuje vo voľnom čase, tip na darček sa priam ponúka. Športuje? Vyberte športové oblečenie alebo obuv. Ak rada vyrába vlastné sviečky alebo mydlá, možno sa jej zídu nové formy. Ženy často myslia hlavne na rodinu, preto sú na nákupnom zozname ich hobby potreby na poslednom mieste. Ukážte jej, že vám záleží na tom, aby sa mohla venovať tomu, čo má najradšej, a váš darček bude zároveň vyznaním záujmu a lásky. 

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ