“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Futra — dovezie všetko tam, kam potrebujete

Potrebujete niečo odviesť, rýchlo doručiť zásielku alebo pravidelne rozvážať produkty spotrebiteľom až k dverám? A chceli by ste, aby ste pritom nezaťažili životné prostredie zbytočnými splodinami? O to všetko sa postará Futra. Kto sa za názvom tejto spoločnosti ukrýva a čo všetko vám jej prevádzkovatelia ponúkajú, sa dozviete v nasledujúcom článku. 

Futra je príbehom dvoch priateľov
nNápad vybudovať ekologicky čistú delivery službu sa zrodil v hlavách dvoch dlhoročných priateľov Kataríny a Stanislava. V roku 2019 sa stretli v jednej z mnohých firiem v Brne. Katarína v tom čase pôsobila ako obchodná manažérka, Stanislav pracoval v IT sektore. Na základoch dobrých skúseností zo spoločnej spolupráce postupne vznikol nápad na vlastné podnikanie. Výsledkom je Futra — ekologická donášková služba. Momentálne pôsobí Futra len v Brne a jeho okolí, jej zakladatelia však plánujú rozšíriť oblasť pôsobenia aj na iné mestá. Filozofiou spoločnosti je citát Elona Muska: „Musíme prísť na to, ako mať veci, ktoré milujeme, a nezničiť pri tom svet.”

Šetrite stres a zbavte sa starostí 
nFutra je k dispozícii každému. Potrebujete objednať jedlo, nakúpiť a doviesť všetko domov? Alebo sa naplnil váš zoznam povinností tak, že nestíhate? Vďaka aplikácii Futra rýchlo všetko vybavíte. Všetky nákupy aj ich doručenie si pokojne môžete zaškrtnúť ako hotové. Stačí si len objednať a o všetko bude postarané.

 

Zdroj: Instagram

Rozvoz produktov až k dverám
nFutra nie je bežná kuriérska spoločnosť, vo svojich službách zachádza ešte ďalej. Využívať ju môžu farmári, obchod aj výrobcovia, ktorí by chceli svoje produkty ponúkať aj s rozvozom domov. Okrem spoľahlivosti doručenia dnes mnohí zákazníci prihliadajú na ekologickú stránku. Spolupráca s Futra sa preto stáva konkurenčnou výhodou.

Čo sa dá doručiť? 
nFutra doručí všetko od obyčajného langoša až po darčeky pre vašich blízkych alebo produkty, ktoré predávate. Dobu doručenia si pravidelní odberatelia môžu dohodnúť podľa svojich potrieb. Pri jednorazových objednávkach je možné priplatiť si za rýchly dovoz. Všetky vaše požiadavky budú vybavené od 10 do 22 hod, i tu je však možné dohodnúť sa na čase, ktorý vám viac vyhovuje. 

Zdroj: Instagram

Ekologické vozidlo Tesla Y
nFutra myslí na ochranu životného prostredia, preto na vybavenie všetkých požiadaviek používa najnovší model Tesla Y. Tento elektrický crossover automobilky Tesla pri cestách po meste nevypúšťa do ovzdušia žiadne výfukové plyny. Futra tak napĺňa svoj cieľ — využívať dopravu budúcnosti, aby pri poskytovaní svojich služieb zanechávala minimálnu uhlíkovú stopu. V dohľadnej dobe plánuje spoločnosť začať využívať tiež doručovanie pomocou dronov. 

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ