Spoznajte nespoznané s mobilnou aplikáciou Placehunter

Cestujete naprieč Slovenskom, Českom alebo Rakúskom? S mobilnou aplikáciou Placehunter spoznajte miesta, kde ste neboli. Objavte tie najkrajšie a najzaujímavejšie miesta, o ktorých ste možno ani nevedeli, že existujú. 

 

Slovensko, Česko a Rakúsko sú krásne krajiny s bohatou kultúrou, históriou a navyše aj krásnou prírodou. Placehunter je mobilná aplikácia, ktorá je určená na vyhľadávanie a objavovanie tých najlepších výletov doma i v zahraničí. Tento mobilný cestovateľský sprievodca vás prevedie naprieč krajinou, ktorú plánujete spoznať a precestovať. Niekedy sa tie najkrajšie miesta skrývajú len kúsok od vášho domu. 

Zdroj: Placehunter

 

„Milujeme cestovanie nadovšetko. Zakladateľka Eliška Hudcová je nadšená horolezkyňa a obdivovateľka modernej architektúry, takže vytvorila obsah. Zakladateľ Jaroslav Janouš zase vie robiť aplikácie, a tak vznikol Placehunter,“ uvádzajú zakladatelia mobilnej aplikácie na svojej platforme.

Zakladatelia aplikácie Placehunter preskúmali množstvo miest a pozbierali z nich fotografie. Eliška a Jaroslav sa rozhodli pomôcť ľuďom s výberom destinácie. „Vieme ako je časovo náročné nájsť to pravé miesto na výlet a zároveň ako málo času na výlety vlastne ľudia majú,“ uviedli zakladatelia. 

Už viac nemusíte tráviť dlhé hodiny a hodiny času pri hľadaní destinácie. Vďaka Placehunteru máte okamžite jasno kam chcete ísť, kde si chcete oddýchnuť alebo kde chcete načerpať silu a energiu. S mobilnou aplikáciou Placehunter ušetríte množstvo času. Aplikáciu je možné využívať v dvoch verziách. Bezplatná verzia vyhľadá používateľovi 20 plnohodnotných výletov. Platená verzia disponuje až 150 miestami s kompletnými informáciami a fotografiami. Pravidelne sa v aplikácii zobrazujú nové miesta kam môžete vycestovať na výlet. Netreba sa báť, že vám miesta zmiznú.

 

Čo nám aplikácia Placehunter ponúka? 

 

Aplikácia Placehunter má v svojej ponuke zoznam výletov, detailné informácie, ako aj mapu pre lepší prehľad. V sekcii „Zoznam výletov“ nechýba funkcia určená na vyhľadávanie. Miesta, ktoré by ste chceli navštíviť nájdete v zozname alebo priamo na mape. Sekcia je rozdelená do troch kategórii. V prípade, že ste sa rozhodli navštíviť nejaké miesto, v aplikácii Placehunter nájdete podrobný popis, GPS súradnice, fotografie a mnoho ďalšieho. Keď sa už rozhodnete cestovať v aplikácii Placehunter nájdete mapu so všetkými miestami, ktoré sa nachádzajú len kúsok od vás. 

Zdroj: Placehunter

 

„Koniec nezaujímavým výletom a zdĺhavému hľadaniu, kam vyraziť. V Placehunteri nájdeš len tie najlepšie výlety, s ktorými už nešliapneš vedľa. Každý výlet sme starostlivo vybrali, osobne navštívili a nafotili. Placehunter je jediná mobilná aplikácia, ktorú budeš na svojich výletoch potrebovať,“ zakladatelia Placehunter.

Na sociálnej sieti Youtube, zakladatelia aplikácie Placehunter uverejňujú taktiež množstvo tipov a rád, ktoré vám môžu pomôcť ak sa rozhodnete cestovať. Okrem iného na Youtube kanály publikujú aj vlogy zo svojich poznávacích ciest. 

Aplikácia Placehunter je dostupná pre všetky zariadenia iOS a Android. K stiahnutiu je dostupná v App Store a Google Play. Ak chcete potešiť seba alebo niekoho blízkeho na stránke https://placehunter.app/darkove-balicky/ si môžete zakúpiť limitované Placehunter balíčky.

Hľadáte jedinečné miesta? Radi cestujete za dobrodružstvom? Potom aplikácia Placehunter je rozhodne stvorená pre vás. Jej stiahnutie rozhodne neoľutujete.
 

 
Mohlo by Vás zaujímať