“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Simplicity aplikácia pre efektívnu komunikáciu

Hľadáte spôsob, ako efektívne komunikovať s obyvateľmi vášho mesta alebo obce? Pomôže vám v tom platforma Simplicity. Predstavujeme vám jedinečné riešenie, ktoré je prínosom pre miestne úrady a všetkých obyvateľov. 

 

Predstavujeme vám platformu Simplicity

nSimplicity je platforma vytvorená s ohľadom na špecifiká miest a obcí. Myšlienka vytvorenia tejto platformy vznikla počas štúdia v Dánsku v hlavách dvoch priateľov Andreja a Juraja. Od jej prvého spustenia v roku 2019 ju začalo využívať už viac ako 100 miest a obcí, nie len na Slovensku ale aj v Amerike. Firma sa zamerala práve na mestá v spojených štátoch, kde ju aktuálne využívajú mestá z okresov Illinois a Kalifornie.

 
Simplicity pre mestá

nKaždé mesto alebo obec potrebuje systém na zabezpečenie komunikácie so svojimi obyvateľmi. Simplicity vám ponúka riešenie, ktoré bude oveľa efektívnejšie ako bežne používané informačné kanály. Mobilná aplikácia, ktorá spojí mesto a jeho obyvateľov, prinesie rýchly tok informácií oboma smermi. Tento moderný prístup zabezpečí jednoduchý prístup k informáciám a podporí angažovanosť ľudí vďaka tomu, že sa všetky fakty dostanú priamo k adresátom. Simplicity využíva tiež inteligentné upozornenia push (notifikácie, ktoré nie sú viazané na telefónne číslo, ale na aplikáciu).

Zdroj: Facebook

Jednoduché používanie

nPoužívanie Simplicity nevyžaduje žiadne zvláštne zručnosti. Systém automaticky zhromaždí informácie z vašej webovej stránky. Všetkým obyvateľom sa budú zobrazovať relevantné informácie na základne ich osobných preferencií a komunikáciu je možné obohatiť o vlastný obsah. Všetky dôležité aktualizácie môžete posielať aj na základe miesta bydliska či záujmov. Organizujete akciu? Simplicity vám umožní zaslať pozvánku všetkým obyvateľom. Rovnako prospešné môžu byť oznamy o uzávierke ciest a podobne. 

Výhodné aj pre obyvateľov

nPotrebujete niečo vybaviť na obecnom úrade? V aplikácii Simplicity sa dostanete ku všetkému, čo potrebujete, len niekoľkými ťuknutiami. S komunitou, v ktorej žijete, môžete byť v neustálom spojení. Neunikne vám tak nič z toho, čo sa aktuálne deje vo vašej obci alebo meste. V aplikácii sú zobrazované len oficiálne oznámenia z overených zdrojov. Budete sa na ne môcť preto 100 % spoľahnúť. Notifikácie o nových oznamoch sa navyše zobrazujú podľa vašich záujmov a preferencií.
nVšetky oznamy miestneho úradu, polície, hasičov, ale tiež knižnice, kultúrnych domov, športových centier a centier voľného času budete mať stále poruke. Radi by ste si večer niekam zašli? V Simplicity si vyhľadáte zoznam aktuálnych podujatí. Nechýba možnosť zapojiť sa do diania prostredníctvom upozornení na problémy, v ktorých môžete navrhnúť aj efektívne riešenie

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ