“facebook
Autor: Matúš Červenka
1. januára 1970
Zdieľaj

Anniela lingerie v súlade s prírodou

Dnes sa nám predstaví značka Anniela, ktorá sa venuje výrobe spodného prádla.

 

Na úvod sa nám môžete predstaviť a povedať čo bolo pred značkou Anniela?  

Volám sa Anna Havelková a pochádzam z východného Slovenska. Takmer polovicu života bývam v Prahe. Som temperamentná tvorivá duša. Rada trávim čas v kuchyni, u šijacieho stroja a s foťákom v ruke. Milujem tanec a ružovú farbu. Pred založením vlastnej značky som pracovala v mediálnej agentúre. Kolektív v malej firme bol skvelý, ale stereotyp a tabuľky ma začali nudiť. Cítila som, že potrebujem zmenu. O vlastnej značke som ešte neuvažovala. Túžila som niečo tvoriť. Navštevovala som kurzy a chcela sa venovať marketingu, ktorý som vyštudovala. Ako to tak býva, človek mieni, vesmír mení. Našla som sa v kreatívnom svete navrhovania a šitia spodného prádla. 

 

Prečo ste sa rozhodla založiť značku Anniela?

Vo výbere dámskeho spodného prádla  mi na trhu chýbali nohavičky z priedušného materiálu, ktoré by boli zároveň elegantné.

 

Aké boli Vaše začiatky, so založením značky prvými ušitými nohavičkami a prvým predajom?

 Najprv som nohavičky šila pre seba, kamarátky a rodinu. Takže to bolo zároveň  testovanie strihov a materiálov. Vďaka tomu som mala priestor vychytať muchy a upraviť strihy tak, aby boli čo najpohodlnejšie. Na základe krásnych ohlasov  sa zrodila vlastná  značka. Prvé predané nohavičky si dobre pamätám, bola som samozrejme veľmi nervózna. Zákazníčka  bola spokojná a dostala som pozitívnu spätnú väzbu.

 

Čo znamená Váš názov značky Anniela?  

Pri výbere názvu značky som chcela aby splnila dve podmienky. Prvou bolo to, aby znela jemne žensky a druhou aby bola spojená s mojou osobou. Spodné prádlo Anna a ani anglicky názov lingerie s mojím menom neznelo veľmi pôvabne. A tak vznikla Anniela. Je v nej obsiahnuté moje meno Anna, ktoré znamená milá, milujúca. Vystihuje nielen moju značku spodného prádla ale aj to, aká by mala byť žena sama k sebe. 

 

Prečo práve bambus, aké sú jeho výhody a v čom je lepší oproti iným materiálom?

Bambus je prírodný materiál, ktorý je veľmi priedušný, antibakteriálny a vhodný aj pre citlivú pokožku. Má  veľa skvelých vlastností, o ktorých si môžete prečítať v článku na našom blogu.

 

V čom sú nohavičky Anniela iné od konkurenčných nohavičiek?

Predovšetkým v tom,  že ide o udržateľnú modu. Spodná bielizeň je vyrobená z bambusu z českej pletiareň a ostatné komponenty od lokálnych výrobcov. Nohavičky  sú pohodlné a atraktívne. Strihy sú navrhnuté tak, aby nemali gumičky okolo nohavičky, nikde netlačili, nebránili toku lymfy a pritom dobre držali na tele. Bambus je úžasný materiál, veľmi príjemný na nosenie. Čipka im dodá  šmrnc  a naviac prispievajú k zdraviu ženy. (intímnych partií)

 

Je potrebné sa o bambusové nohavičky špeciálne starať?                                                                                                                

Odporúčam ručné pranie hlavne kvôli čipke alebo používanie sáčku na pranie, ktorý v pračke bielizeň ochráni. Ešte by som podotkla že sa nesmú sušiť v sušičke a to z dôvodu, aby sa nenarušili vlákna bambusu.

 

Chcete udržať značku Anniela v malom alebo by ste rada aby to prerástlo do niečoho väčšieho?

Prajem si, aby sa značka Anniela rozrástla, ale každopádne uprednostňujem kvalitu pred kvantitou.

 

Láka Vás rozšíriť predajný kanál aj do zahraničia?

Anniela je nová značka na českom trhu, výrobky posielame aj na Slovensko. Rozšíriť predaj ďalej do zahraničia momentálne neplánujem.

 

Nerozmýšľala ste aj nad spodným prádlom pre pánov?

Premýšľala,  páni sa už sami pýtajú, kedy bude v ponuke  aj niečo pre nich. J

 

Kde si okrem Vášho e-shopu vieme kúpiť výrobky Anniela?

Už čoskoro bude možné zakúpiť naše výrobky okrem nášho e-shopu aj na známom českom e-shope zameranom na zdravú stravu, doplnky a kozmetiku.

 

Na čo sa môžu tešiť Vaši zákazníci do budúcna?

Plánujem rozšíriť ponuku o podprsenky a nočné prádlo. Novinky z našej tvorby môžete sledovať na sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

 

Ďakujem a držím Vám palce.

VYPOČUJTE SI NOVÉ
EPIZÓDY MADE IN CAST
ZOBRAZIŤ PODCAST
Už čoskoro
Kubis the Nook, Bratislava
PRIPRAVUJEME
25.4.2024 18:00
Kubis the Nook, Bratislava
KÚPIŤ LÍSTOK
Prírodná kozmetika Musk
je tu s nami už od roku 2016
ZOBRAZIŤ PRODUKTY

MOHLO BY SA VÁM PÁČIŤ