Propagácia

Cez Made in Čekoslovakia existuje viacero možností ako si propagovať svoju značku a dostať sa, tak do povedomia ľudí. Hlavným záujmom tohoto projektu je pomoc firmám s rozšírením povedomia o ich značkách. Lebo či už je to v Čechách alebo na Slovensku, je tu enormné množstvo produktov o ktorých ľudia nevedia a sú úžasné.

 

Post na Instagram

Na Instagrame Made in Čekoslovakia uverejníme post, kde bude fotka Vášho produktu / výrobku, k danému postu dávame vždy krátky popis o Vašej značke. Najlepšie je ak sú to charakteristiky, ktoré Vašu značku odlišujú, charakterizujú, prípadne prečo je Váš produkt / výrobok jedinečný. 

Cena: 0€ bez DPH

 

Rozhovor

Spravíme s Vami krátky rozhovor (cca 8-11 otázok) o Vašej značke, kde sa predstavíte ako majiteľ a potom predstavíte Vašu značku a poviete ako ste začínali, ako prebieha približne výroba Vášho produktu / výrobku až po možnosti kde Váš produkt / výrobok vieme nájsť a zakúpiť si ho.

Cena: 0€ bez DPH

 

Značky

Je to sekcia na našom webe, kde chceme združovať České a Slovenské značky pod jednu strechu.  V tejto sekcii bude tiež možnosť filtrovania podľa kategórií aby sa Vám ľahšie hľadalo. Každá značka má v tejto sekcii vytvorený profil s logom, popisom činnosti  Vašej značky a kompletné prelinkovanie na Váš web / e-shop, linky na sociálne siete (Facebook / Instagram / Youtube) a galériu obrázkov obsahujúcich Vaše výrobky. V cene je aj storka na Instagrame pri spustení profilu.

Cena: 50€ bez DPH / rok

 

Podmienky spolupráce

- Instagram účet

- Web alebo e-shop

- mať živnosť alebo s.r.o.