Propagácia

Cez Made in Čekoslovakia existuje viacero možností ako si propagovať svoju značku a dostať sa, tak do povedomia ľudí. Hlavným záujmom tohoto projektu je pomoc firmám s rozšírením povedomia o ich značkách. Lebo či už je to v Čechách alebo na Slovensku, je tu enormné množstvo produktov o ktorých ľudia nevedia a sú úžasné.

 

Post na Instagram

 

Sledovateľia - 5500 +

Na Instagrame Made in Čekoslovakia uverejníme post, kde bude fotka Vášho produktu / výrobku, k danému postu dávame vždy krátky popis o Vašej značke. Najlepšie je ak sú to charakteristiky, ktoré Vašu značku odlišujú, charakterizujú, prípadne prečo je Váš produkt / výrobok jedinečný. 

 

 

Rozhovor

 

Spravíme s Vami krátky rozhovor (cca 8-11 otázok) o Vašej značke, kde sa predstavíte ako majiteľ a potom predstavíte Vašu značku a poviete ako ste začínali, ako prebieha približne výroba Vášho produktu / výrobku až po možnosti kde Váš produkt / výrobok vieme nájsť a zakúpiť si ho.

 

 

Profil 

 

Na našom webe máme sekciu Značky, kde chceme združovať České a Slovenské značky pod jednu strechu.  V tejto sekcii je možnosť filtrovania podľa kategórií, aby sa Vám ľahšie hľadalo. Každá značka má v tejto sekcii vytvorený profil s logom, popisom činnosti  Vašej značky a kompletné prelinkovanie na Váš web / e-shop, linky na sociálne siete (Facebook / Instagram / Youtube / Linkedin) a galériu obrázkov obsahujúcich Vaše výrobky. Do profilu je možné zadať aj zľavový kód.

V cene Profilu

- vytvorenie profilu

- 1x príbeh na IG + FB (pri aktivácií profilu)

Cena: 50€ bez DPH / rok (365 dní)

 

 

Podmienky spolupráce

- Instagram účet

- Web alebo e-shop

- mať živnosť alebo s.r.o.